...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

VIII Kongres Business Without Limits – 23-24 czerwca w Jasionce, k. Rzeszowa [BRIEF PATRONUJE]

VIII-Kongres-BWL

Idea Kongresu Business Without Limits

Biznes bez ograniczeń, którego motorem napędowym jest rozwój, to idea funkcjonowania Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena. W jej myśl organizowany jest Kongres Business Without Limits, będący przestrzenią do dyskusji na temat innowacyjnego biznesu i gospodarki przyszłości. W dniach 23-24 czerwca 2021 r. odbędzie się 8 edycja tego wydarzenia, połączona z obchodami 5. rocznicy G2A Arena.
Idea Business Without Limits (BWL) towarzyszy od początku funkcjonowania obiektu.

To bardzo ważny moment z punktu widzenia Organizatora Kongresu BWL oraz Zarządcy obiektu. Mam nadzieję, że będzie to czas owocnych dyskusji na tematy ważne z punktu widzenia gospodarki krajowej i globalnej oraz moment istotnych podsumowań, a przede wszystkim czas patrzenia w przyszłość.

Kamil Szymański, Prezes G2A Arena

Program Kongresu

Główne nurty tematyczne kongresu obejmują:

• Lotnictwo i Kosmonautykę
• Media w sieci Internet
• Transformację Gospodarczą i Cyfrową
• Klimat
• Smart City
• Transport i Paliwa

Eksperci omówią, m.in. przyszłość przemysłu lotniczego, nowości z dziedziny eksploracji i podboju przestrzeni kosmicznej, wpływ sztucznej inteligencji na internetową telewizję czy też przedstawią zagadnienie live streamingu, który jest obecnie gorącym trendem. Przedmiotami debat będą także walka z katastrofą klimatyczną, kryzysem gospodarczym oraz pandemią COVID-19. Prelegenci pochylą się nad kwestiami transformacji energetycznej i dążenia do neutralności klimatycznej. Ponadto, dyskutowane będą tematy, takie jak laboratoria miejskie oraz rewitalizacja infrastruktury kolejowej i drogowej. „Nowa normalność” i gospodarka światowa m.in. w kontekście wyzwań klimatycznych zostanie poddana wnikliwej analizie przez zaproszonych ekspertów.

Bilety dostępne są na stronie: http://businesswithoutlimits.pl/

Poprzednie edycje Kongresu: http://businesswithoutlimits.pl/#videorelacje

Dlaczego na Podkarpaciu?

Województwo Podkarpackie to region, który rozwija cztery inteligentne specjalizacje jakimi są: lotnictwo i kosmonautyka, jakość życia, motoryzacja oraz informacja i telekomunikacja. Stolicą Podkarpacia jest Rzeszów – Stolica Innowacji. Strategią rozwoju miasta od 2008 roku jest edukacja, postęp technologiczny i transfer wiedzy. Podkarpacie to po prostu dobre miejsce do rozwoju.

Świętujemy 5 lat G2A Arena

Ten rok jest dla G2A Arena szczególny, ponieważ otwiera się na nowe formaty wydarzeń komercyjnych – without limits. Kongresowi będzie towarzyszyć Jubileuszowa Gala 5-lecia, która będzie obfitować w atrakcje artystyczne, a także stanie się swoistym podsumowaniem dotychczasowej działalności G2A Arena. W tym roku będzie to wydarzenie o charakterze widowiskowym. Oficjalny format biznesowy, przeplatany występami rozrywkowymi, zyska dodatkową przestrzeń do swobodnych rozmów i nawiązania nowych biznesowych relacji.

Zapoznaj się z obiektem

 

 

G2A ARENA - WITHOUT LIMITS! G2A Arena to najnowocześniejsze i największe centrum wystawienniczo-kongresowe w województwie podkarpackim. Działa od 2016 roku, imponuje wyglądem i stanowi przestrzeń otwartą na BIZNES, a od połowy 2021 roku – również na ROZRWYKĘ! G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego to miejsce, gdzie odbywają się m.in. jedne z największych na Podkarpaciu imprez targowych, międzynarodowe konferencje i kongresy. Obiekt ten nieprzerwanie od prawie 5 lat organizuje, współorganizuje, wspiera i patronuje licznym wydarzeniom. W murach G2A Arena odbywały się konferencje i kongresy, wystawy, wydarzenia kulturalne i sportowe o charakterze lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym. Na przestrzeni 5 ostatnich lat w G2A Arena odbyło się ok. 600 eventów, podczas których odwiedziło nas ok. 500.000 osób z 30 krajów.

G2A Arena

Ruszyła kampania informacyjno-promocyjna walorów turystyczno-gospodarczych województwa podkarpackiego

podkarpackie bedziesz pod wrazeniem

Podstawowym celem ogólnopolskiej kampanii jest zbudowanie w grupie docelowej świadomości i przekonania, że województwo podkarpackie jest atrakcyjnym miejscem do inwestycji, gdzie gospodarka działa w harmonii ze środowiskiem naturalnym i społeczeństwem. Celem kampanii jest również dotarcie z informacją o atrakcyjności turystycznej regionu do szerszego grona odbiorców.

Kampania ma pokazać region, który stawiając na czyste, ekologiczne i innowacyjne technologie, staje się najlepszym miejscem do życia, pracy i odpoczynku. Ważnym aspektem jest również zachęcenie grupy docelowej do skorzystania z oferty Podkarpacia – z uwzględnieniem oferty turystycznej, inwestycyjnej, gospodarczej, edukacyjnej i kulturalnej.

W swojej formie kampania nawiązuje do coraz bardziej popularnego trendu turystyki wrażeń. Jej esencją są komunikaty przefiltrowane przez ludzkie emocje i indywidualny odbiór danego miejsca, tworzące serie unikatowych doświadczeń. Nawiązuje do niej hasło kampanii, czyli bazująca na nazwie województwa obietnica „Będziesz pod wrażeniem”. Przekaz spotów ukazuje indywidualny odbiór atrakcji Podkarpacia, przefiltrowany przez emocje i wspomnienia występujących w nich bohaterów.

Podkarpacie spot promocyjny

Kampania jest prowadzona w mediach ogólnopolskich (TV i radio) oraz w internecie (reklamy display, YouTube, artykuły natywne). Komunikaty promujące kampanię pojawią się również na nośnikach outdoorowych oraz w formie artykułów w prasie o tematyce turystycznej, biznesowej oraz lifestyle’owej.

Działania w ramach kampanii mają wpłynąć na wzrost pozytywnej świadomości dotyczących turystycznych i gospodarczych atrakcji regionu, a także zwiększenie ruchu turystycznego i wizyt na dedykowanej stronie www.podkarpackie.eu.

Za kreację i realizację kampanii odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa MDI Group z Krakowa.


Źródło: informacja prasowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF