...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Nowe Pokémony ogłoszone

Pokemon

O nowych grach z serii wiadomo już całkiem sporo. Nowe produkcje trafią na konsole Nintendo Switch jeszcze w tym roku, będą skupiały się na otwartym świecie oraz nosić będą tytuły Pokémon “Scarlet” oraz “Violet”. Wczesny zwiastun nie zdradza wiele jeżeli chodzi o charakter rozgrywki czy też nowe mechaniki wprawne oko jednak wyłapie nowe startery oraz lokacje. W oficjalnym komunikacie prasowym możemy przeczytać o nowych Pokémonach startowych oraz dużym nacisku na otwarty świat.

Trenerzy mogą przemierzać otwarty świat, w którym różne miasta płynnie łączą i przenikają się z dziką przyrodą. W tym otwartym świecie Pokémony można spotkać wszędzie – w przestworzach, w morzu i na ulicach.
Jako główni bohaterowie, trenerzy wkroczą do świata Pokémon Scarlet i Pokémon Violet, aby rozpocząć swoją przygodę. Trenerzy na początku swojej przygody do wyboru będą mieli Sprigatito, Kociego Pokémona trawiastego, Fuecoco, Pokémona ognistego krokodyla, lub Quaxly, Pokémona kaczątko.

Oficjalny opis produkcji

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF