Eventy Online przejmują markę Stream Space

Eventy Online

Grupa Eventy Online przejęła markę Stream Space (www.streamspace.pl). Obie firmy funkcjonują na rynku event marketingu i specjalizują się w organizacji wydarzeń w formacie online i hybrydowym.

Michal_MichalowskiStream Space to bardzo silny gracz w obszarze realizacji na green screen, a nasi Klienci coraz częściej wybierają właśnie tę formę produkcji. Mogliśmy albo sami wykształcić takie kompetencje, albo pozyskać je z rynku. Efektem tego połączenia jest niezwykle wartościowy know-how, który pozwoli nam realizować nasze cele szybciej i efektywniej.

Michał Michałowski, CEO Eventy Online

Eventy Online przejęły nie tylko markę wraz z technologią i sprzętem do streamingu, ale także studio zlokalizowane przy ulicy Dankowickiej w Warszawie z dwoma niezależnymi salami produkcyjnymi. Firmą Stream Space pokieruje Aleksandra Pietrak, która przez ostatnie 5 lat była Project Managerem w firmie KDK Events, produkując wydarzenia m.in. dla Pekao S.A., Nivea, PARP. BGK. Z kolei za aspekt technologiczny odpowiadać będzie Joanna Jurak, która tę pozycje będzie łączyć z dotychczasową funkcją Chief Innovation Officer w Eventy Online.

W naszym modelu Stream Space to nie tylko miejsce do organizacji wydarzeń online. Oczywiście dzięki rozbudowanej infrastrukturze będzie to w pierwszych miesiącach podstawa naszej działalności. Widzimy jednak potencjał wykraczający poza branżę eventową – to chociażby doskonała przestrzeń na projekty reklamowe czy sesje produktowe – mówi Aleksandra Pietrak, Managing Director Stream Space.

Marka Stream Space nie znika z rynku, będzie spółką córką w strukturach grupy Eventy Online.

Michal_MichalowskiMamy globalne aspiracje, a przejęcie marki Stream Space jest kolejnym krokiem realizacji strategii nakreślonej w 2020 roku, który przybliża nas do internacjonalizacji grupy. Już w tym momencie portfolio projektów międzynarodowych sięga 30%, wraz z końcem roku wierzymy, że złamiemy granicę 40%.

Michał Michałowski, CEO Eventy Online


Źródło: StreamSpace

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF