Clear Channel wspiera 8. Targi CSR online

Targi CSR

Clear Channel Poland, polski oddział światowego lidera reklamy zewnętrznej, będzie wspierał komunikacyjnie 8. Targi CSR online, czyli największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematowi CSR i zrównoważonego rozwoju. 8. edycja Targów CSR odbędzie się w dniach 5-9 października 2020 r. Główną platformą komunikacji będzie strona odpowiedzialnybiznes.pl/targiCSR. Clear Channel jest Partnerem 10. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

Targi CSR organizowane są co dwa lata przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Clear Channel Poland w roli patrona medialnego i jako wyłączna firma w kategorii outdoor uczestniczy w wydarzeniu po raz drugi. Udzieli wsparcia komunikacyjnego wydarzeniu poprzez udostępnienie nośników reklamy zewnętrznej w wybranych miastach w Polsce.

Cieszmy się na kontynuację współpracy z Clear Channel Poland. To partner rozumiejący wartość CSR, szczególnie zaangażowany w praktyki dotyczące zrównoważonych miast. Dzięki naszej współpracy tematy istotne dla biznesu i społeczeństwa z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju, promowane podczas 8. Targów CSR mają szansę dotarcia do szerokiego grona odbiorców.

Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu

8. Targom CSR online będzie towarzyszyć część konferencyjna, transmitowana poprzez stronę, profil Facebook,  kanał YouTube . W tej edycji poświęcona środowisku naturalnemu. ,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Jesteśmy dumni, że możemy być patronem medialnym tego wydarzenia. Staramy się wspierać inicjatywy dotyczące zarówno środowiska biznesowego, jak i naturalnego. Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju, idącego w kierunku tworzenia Smart City przyszłości – przyjaznego miejsca do życia mieszkańców. Jednocześnie angażujemy się w różnorodne kampanie społeczne wspierające ochronę środowiska, inicjatywy ograniczające marnowanie żywności, czy profilaktykę zdrowotną.

Michał Kaliński Dyrektor Sprzedaży Clear Channel Poland

Część wystawowa 8. Targów CSR zostanie zaprezentowana na platformie WebEXPO, natomiast profile wystawców udostępnione zostaną na stronie http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/. Networking będzie rozwijany w ramach platformy remo.co, umożliwiając w jednym czasie spotkanie i rozmowę uczestnikom Targów.

Targi CSR to największe wydarzenie CSR-owe w Polsce. Organizowane jest od 2005 roku, co dwa lata, przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku ze względu na kwestie bezpieczeństwa wydarzenie odbędzie się w formule online. Celem wydarzenia jest prezentacja działań i praktyk firm społecznie odpowiedzialnych, a także usług oferowanych w tym zakresie.


Źródło:  Informacja prasowa Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Francuski Pawilon na Targach CSR – już po raz trzeci!

targi CSR

Francuskie firmy to nie tylko 80 mld zainwestowanego kapitału i blisko 250 000 miejsc pracy, ale również sprawdzone rozwiązania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. 12 kwietnia, podczas Targów CSR na stadionie PGE Narodowy, Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP) wspólnie z dwunastoma firmami stowarzyszonymi, już po raz trzeci utworzy Pawilon francuski, w którym zaprezentuje przegląd najlepszych praktyk oraz opowie o wartościach i priorytetach, które wyznaczają sobie firmy na najbliższe lata.

 „Pawilon Francuski stał się już nieodzownym elementem Targów CSR, gdyż organizujemy go po raz trzeci. Z każdą edycją zajmujemy więcej przestrzeni i jest z nami więcej firm. Jest to wyraźny sygnał, że członkowie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej podejmują coraz więcej aktywności w obszarze CSR i chcą się nimi dzielić z innymi. Francja bowiem od wielu lat mocno angażuje się w tematy związane ze zrównoważonym rozwojem, a wiele inicjatyw rozwijanych jest również przez sektor prywatny”. – mówi Mariusz Kielich, Kierownik ds. komunikacji i PR we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej.

Francuski pawilon tworzą następujące firmy: Antalis Poland Sp.z o.o., ATDI Sp. z o.o., BANK BGŻ BNP PARIBAS, BUREAU VERITAS POLSKA SP. Z O.O., CSRinfo, EIFFAGE, Immochan Polska Sp. z o.o., Wspólnie-Fundacja LafargeHolcim, Little Greenfinity, Leroy Merlin, Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o. o., Sanofi.

Przedstawiciele firm opowiedzą o wartościach, które przekładają się na strategię i działania z zakresu CSR. Będzie można poznać konkretne projekty, w które angażują się firm, w takich domenach jak: ochrona środowiska, BHP, poszanowanie pracowników i różnorodność, etyka biznesu i relacje zewnętrzne, współpraca z lokalnymi społecznościami, czy wsparcie dla osób potrzebujących. Na stoisku będzie można porozmawiać i nawiązać relacje w przytulnej, francuskiej atmosferze przy kawie i świeżych croissantach oraz wziąć udział w konkursach. W trakcie targów CCIFP będzie prezentowała wyniki ostatniej edycji Barometru CSR – jedynego, cyklicznego badania w Polsce, poświęconego tematowi społecznej odpowiedzialności biznesu.

Targi CSR to największego w Polsce wydarzenie o społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju, organizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na wszystkie części wydarzenia obowiązuje wstęp  wolny. Zwiedzający targi obok możliwości uczestniczenia w atrakcjach przygotowanych przez około 70 wystawców, będą mogli wziąć udział również w części konferencyjnej towarzyszącej spotkaniu. W ostatniej edycji Targów wzięło udział 2000 odwiedzających.

 firmy w strefie

Więcej informacji o Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej:

Więcej informacji o wydarzeniu:

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF