...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Już 17 sierpnia poznamy mistrza Ultraligi

Faza zasadnicza 8. Sezonu Ultraligi obfitowała w niespodziewane zwroty akcji i praktycznie do samego końca nie było wiadomo, które drużyny zakwalifikują się do playoffów. Nieoczywistym bohaterem zmagań została formacja Gentlemen’s Gaming, której miracle run nie tylko przeszkodził AGO Rogue wywalczyć perfect split, ale także zagwarantował im udział w playoffach, kosztem trzeciej drużyny wiosennego splitu – Teamu ESCA Gaming.

Faza zasadnicza to także niezliczona liczba poczwórnych zabójstw (quadrakill) i tylko jeden pentakill w wykonaniu Marcusa “Baybrora” Bay-Smidt Christensena z formacji Goskilla. Emocje podgrzewały też częste kradzieże smoków i baronów, które niejednokrotnie przesądzały o zwycięstwie lub przegranej. Dużym zaskoczeniem okazał się także ostatni mecz fazy zasadniczej, w trakcie którego zobaczyliśmy, że nawet przysłowiowa gra o nic pomiędzy AGO Rogue a Illuminar Gaming może dostarczyć niemałej frajdy zawodnikom, komentatorom i kibicom.

Z uwagi na format turnieju, awans do europejskich rozgrywek EU Masters zagwarantowały sobie już drużyny AGO Rogue i Zero Tenacity, a o ostatnie miejsce powalczą: Illuminar Gaming, Gentlemen’s Gaming, Goskilla oraz Iron Wolves.

Wielki finał w studiu Polsat Games

O utrzymanie emocji w kolejnych etapach rozgrywek zadba organizator turnieju, który szykuje dla widzów szereg niespodzianek. Pierwszą z nich jest organizacja finałów w studiu Polsat Games, dzięki czemu transmisja z rozgrywek wzbogacona będzie m.in. o relacje ze studia i wywiady z zawodnikami. Finały zostaną rozegrane w dniach 16-17 sierpnia. Kolejne atrakcje i niespodzianki będą ujawniane na przestrzeni najbliższych tygodni.

Transmisje z play-offów 8. sezonu Ultraligi można oglądać od 16:40 w każde wtorki i środy, w telewizji Polsat Games oraz na platformach Twitch.tv i YouTube.


źródło: FRENZY

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Rusza 4. sezon Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics

Teamfight Tactics to osadzona w świecie League of Legends gra studia Riot Games typu auto battler, w której gracz tworzy kombinację wojowników, którzy mierzą się z drużynami pozostałych siedmiu graczy w serii potyczek one on one. W zbliżającym się czwartym sezonie najważniejszych polskich rozgrywek w TFT zawodnicy zmierzą się w trzech fazach zmagań ligowych – fazie karuzeli, bitwy i wielkim finale.

Do udziału w fazie zasadniczej rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi TFT – Sage, Zbrojson, Aki oraz Kubixon. Sześć miejsc przypadło najlepszym zawodnikom w rankingu EUW, wśród których znaleźli się znani w środowisku streamerzy Szymon Jakubowski (ANO Shreddin) i Maciej Gramacki (Kezman), gościnnie występujący też w roli casterów w poprzednim sezonie. Oprócz wymienionej dwójki zobaczymy również Nadima Maani (AGO Leleouch), Kornela Wiśniewskiego (Erneściak), Kacpra Piśniaka (shircane) i Alana Mikołaczyka (ANO Vicer). Dwa kolejne spoty zgarnęli topowi stratedzy z rankingu serwera EUNE czyli Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti) i Sebastian Chajutin (Left). Ostatnie cztery wywalczyli w otwartych kwalifikacjach Stanisław Morgaś (Morgoth), Jakub Rutkowski (Vernacc), Wojtek Cetner (ANO simplywojtek) i Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin).

Cała szesnastka przedstawia się następująco:

 • Łukasz Strzyżewski (Sage)
 • Bartek Zbroja (AGO Zbrojson)
 • Alan Biały (Aki)
 • Jakub Warzecha (BLP Kubixon)
 • Nadim Maani (AGO Leleouch)
 • Szymon Jakubowski (ANO Shreddin)
 • Kacper Piśniak (shircane)
 • Kornel Wiśniewski (Erneściak)
 • Maciej Gramacki (Kezman)
 • Alan Mikołaczyk (ANO Vicer)
 • Franciszek Grutzmacher (BLP Spoti)
 • Sebastian Chajutin (Left)
 • Stanisław Morgaś (Morgoth)
 • Jakub Rutkowski (Vernacc)
 • Wojtek Cetner (ANO simplywojtek)
 • Marcin Głowacki (SOFIXIT M0arcin)

Za organizację turnieju, oprawę graficzną, realizację transmisji i komunikację projektu w social mediach odpowiedzialna jest firma FRENZY. Do projektu zaproszeni zostali również znani z poprzednich edycji casterzy Teamfight Tactics tacy jak Dawid “Azonh” Letachowicz, Michał “Myha” Francuz oraz Cezary “BlackFireIce” Cholewski.

Staramy się aby projekt Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics, z roku na rok wchodził na coraz wyższy poziom produkcyjny i realizacyjny. W tym celu zorganizowaliśmy media day, w trakcie którego nagrywaliśmy materiały do promocji turnieju w trakcie całego sezonu. Ubiegły sezon zwieńczyły też pierwsze w tej części Europy rozgrywki LAN.

Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY

Najświeższe informacje z rozgrywek można śledzić na kanałach Ultraliga na Facebooku, Twitterze i Instagramie, a sam turniej będzie transmitowany w każdy poniedziałek od godz. 18:00 na kanale Polsat Games oraz w Internecie na platformie Twitch i YouTube.


źródło: TEAM FR3NZY

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

17 czerwca ruszają otwarte kwalifikacje do turnieju Ultraliga TFT

Do udziału w głównej fazie rozgrywek zaproszona została czwórka najlepszych zawodników ubiegłego sezonu Ultraligi TFT – Sage, Zbrojson, Aki oraz kubixon. Kolejne sześć miejsc przypadnie najlepszym zawodnikom w rankingu EUW, dwa czekają na topowych strategów z rankingu serwera EUNE, a cztery dla najlepszych graczy otwartych kwalifikacji. Najlepsi gracze z obu serwerów zostaną wybrani 16 czerwca o godz. 23:59.

Na śmiałków, którzy chcą zmierzyć się z najlepszymi graczami w Polsce czeka otwarty turniej kwalifikacyjny, który podzielony będzie na trzy dni.

 • Dzień pierwszy RO128, RO64
 • Dzień drugi: RO32, RO16
 • Dzień trzeci: Mecz Finałowy.

Czterej najlepsi zawodnicy finałowych starć zakwalifikują się do fazy zasadniczej Ultraligi TFT. Możliwość zapisu w pierwszej kolejności otrzymają gracze z rangą Challenger i GM na serwerach EUW oraz EUNE. Następnie Master z serwera EUW, potem Master EUNE, a na koniec D1 z serwera EUW. Do rozgrywek będzie mogło zapisać się maksymalnie 128 zawodników, a o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Za organizację turnieju i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny FRENZY, który sam i we współpracy z partnerami realizuje topowe, esportowe wydarzenia w Polsce – są to m.in. regionalny turniej w League of Legends – Ultraliga, Trinity Force Puchar Polski, Polska Liga Esportowa czy startujący w tym roku regionalny turniej V4 Masters w grę Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege.

Regulamin: https://bit.ly/3PWHqXD

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

31 maja wystartuje 8. sezon turnieju Ultraliga – turniej ponownie wyprodukuje FRENZY, a wyemituje Polsat Games

Ultraliga to autorski projekt firmy FRENZY, który od początku wspierany jest przez producenta gry – firmę Riot Games. Od sezonu zero rozegranego w czwartym kwartale 2018 roku FRENZY wyprodukowało setki godzin transmisji, których liczba wyświetleń osiągnęła niemal 16 mln. Turniej przyczynił się także do rozbudowy polskiego ekosystemu esportowego, a w ręce zawodników trafiło 150 tys. euro z tytułu wygranych nagród. W 2022 roku Ultraliga zyskała status rozgrywek międzynarodowych za sprawą połączenia się z Baltic Masters. Od tego roku liczba drużyn uczestniczących w zmaganiach zwiększyła się z 8 do 10.

Ultraliga to najważniejsze rozgrywki w League of Legends w regionie i furtka dla lokalnych drużyn do międzynarodowych rozgrywek EU Masters. To także najważniejszy projekt dla FRENZY, którego jesteśmy pomysłodawcą i wykonawcą. Z sezonu na sezon staramy się podnosić poprzeczkę w obszarze produkcji turnieju. Cały czas inwestujemy w sprzęt do realizacji i transmisji wydarzeń esportowych, ale również nawiązujemy współpracę z nowymi komentatorami i prowadzącymi, dzięki czemu możemy zapewnić najwyższy poziom realizacji i tworzenia treści.

Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY

Za organizację Ultraligi i produkcję transmisji odpowiada dom produkcyjny FRENZY, który sam i we współpracy z partnerami realizuje topowe, esportowe wydarzenia w Polsce – są to m.in. Ultraliga Mistrzostwa Polski w Teamfight Tactics, Trinity Force Puchar Polski, Polska Liga Esportowa czy startujący w tym roku regionalny turniej V4 Masters w grę Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege. Produkcja tak dużych turniejów na skalę regionalną to zasługa dużego zaplecza technicznego, na które składają się dwa studia transmisyjne, w tym studio Polsat Games o powierzchni 500 m2, gdzie rozgrywane są m.in. turnieje LAN-owe.

Esportowe starcie na poziomie regionalnym

W fazie zasadniczej zobaczymy zmagania w formacie Double Round Robin (mecze BO1), a etap pucharowy z udziałem 6 najlepszych drużyn rozegrany zostanie w rytm pojedynków BO5. W turnieju weźmie udział 10 zespołów, których boje mieliśmy już okazję śledzić w trakcie 7. sezonu. A będą to: Illuminar Gaming, AGO Rogue, devils.one, Gentlemen’s Gaming, Komil & Friends, Team ESCA Gaming, Forsaken, a także litewskie Topo Centras Iron Wolves, serbskie Zero Tenacity oraz szwajcarska organizacja Goskilla. Niemałą sensacją będzie udział szwedzkiego zawodnika Hampusa „promisq” Abrahamssona (AGO Rouge), który grał na pozycji supporta w LEC w barwach Astralis, a kilka lat wcześniej jako gracz rezerwowy formacji G2 Esports zdobył wiosenny puchar LEC i mistrzostwo MSI.

Analizą oraz komentarzem w 8. sezonie Ultraligi zajmą się Michał “Avahir” Kudliński, Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk, Michał “Myha” Francuz, Mikołaj “Silv4n” Sinacki, Piotr „CzarnyPiotruś” Barański, Wojciech “Bezi” Wróbel oraz Kacper „Kaspersky” Hutkowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł. Komentarz w języku angielskim zrealizują Alisia „Solari” Linnik oraz Gleb „DrBrilmann” Korotkiy.

Transmisje na żywo z Ultraligi będzie można oglądać we wtorki i środy od godz. 16:40 równolegle w Polsat Games oraz w Internecie na platformach Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube. Faza zasadnicza, w której rywalizacja toczyć się będzie w systemie każdy z każdym, potrwa do 27 lipca. Etap pucharowy rozpocznie się natomiast 2 sierpnia i weźmie w nim udział sześć najlepszych formacji. O tytule mistrza zdecydują cztery rundy play-off rozgrywane w systemie Best Of 5. Wielki finał LAN-owy odbędzie się 17 sierpnia.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Trzeci poziom rozgrywek Ultraligi! Już niedługo startuje Baltic Playgrounds

Baltic Playgrounds organizowane jest przez GAM3RS_X i będzie pełniło funkcje otwartych rozgrywek League of Legends. Udział wezmą gracze z Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Uczestników wyłonią kwalifikacje, które odbywać się będą 19-29 maja. Na przełomie czerwca i lipca zobaczymy fazę zasadniczą, a w sierpniu fazę pucharową. Rozgrywki zostaną zwieńczone turniejem kwalifikacyjnym, który pozwoli najlepszej drużynie zawalczyć o udział w przyszłym sezonie 2 Ultraligi.

Wcześniej wspomniane kwalifikacje zostaną rozegrane w czterech blokach. 19, 22, 26 i 29 maja. Udział w nich wziąć może każda amatorska organizacja, jednak do głównej fazy rozgrywek awansują tylko najlepsze drużyny danych kwalifikacji.

Główny sponsor turnieju, Alior Bank zagwarantuje każdemu zawodnikowi, który awansuje do dalszej fazy rozgrywek 50 zł.

Ambasadorem rozgrywek został streamer Damian „Nervarien” Ziaja.

Śledzić rozgrywki można na specjalnie dedykowanej stronie: gam3rsx.com/balticplayground

Otwarta formuła rywalizacji pozwoli graczom wejść na wyższy poziom i być może powalczyć o miejsce na scenie profesjonalnej. Riot coraz częściej przygląda się scenom amatorskim i próbuję pomóc graczom wejść na szczyt przy pomocy kolejnych inicjatyw.

Adam Daniluk

7. sezon Ultraligi wchodzi w fazę play-off

ULS7_Playoff_Poster_1920_1080

Wchodzący właśnie w decydującą fazę 7. sezon Ultraligi był wyjątkowy pod wieloma względami. Zacznijmy od tego, że aż trzy drużyny, które awansowały do play-offów, to ultraligowi debiutanci: Forsaken, Zero Tenacity i Topo Centras Iron Wolves, a po raz pierwszy zabrakło w nich Illuminar Gaming. Z dobrej strony po raz kolejny pokazało się natomiast AGO ROGUE (w sezonie 1. i 2. Rogue Esports Club), które siódmy raz z rzędu zakończyło etap grupowy na pozycji lidera, awansując do play-offów z pierwszego miejsca. W tym sezonie nie zobaczyliśmy natomiast obrońcy tytułu, którą jest nieistniejąca już formacja PDW. Pozytywną zmianę dostrzegą również zwycięzcy 7. sezonu Ultraligi, którzy na swoje konto otrzymają przelew na 60 000 zł zamiast 30 000 zł, jak to miało miejsce w poprzednim sezonie.

Co warte odnotowania, pierwszy raz w historii drużyny zmagające się w ramach Ultraligi mają zagwarantowane aż 4 sloty w European Masters (tak dużą liczbą miejsc może pochwalić się jeszcze tylko Francja). Wpływ na to miały bardzo dobre wyniki polskich drużyn w ostatnich czterech edycjach oraz fuzja z Baltic Masters. Najbliżej awansu do EU Masters są liderzy fazy zasadniczej AGO ROGUE i Topo Centras Iron Wolves, którzy zmierzą się ze sobą w play-offach. Zwycięzca tego starcia awansuje do wielkiego finału, a przegrany będzie miał szansę na wejście do decydującego etapu zmagań z dolnej drabinki. O dwa pozostałe sloty powalczą Team ESCA Gaming, Zero Tenacity, Forsaken i Komil&Friends.

Transmisje z play-offów 7. sezonu Ultraligi można oglądać od 16:40 w każde wtorki i środy, w telewizji Polsat Games oraz na platformach Twitch.tv i YouTube. Aby uatrakcyjnić transmisję, organizator turnieju FRENZY zaprosił do współpracy znane osobistości esportowej sceny LoLa. W tym tygodniu do grona analityków dołączy obecny trener Gentlemen’s Gaming, Kasper „Kaspersky” Gutkowski, a kolejni goście będą ogłaszani sukcesywnie.


źródło: FRENZY

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Ultraliga TFT Arcane – znamy datę trzeciego sezonu

Ultraliga TFT

Teamfight Tacits to jeden z tytułów ze stajni Riot Games. TFT szybko zdobyło popularność i stało się najpopularniejszym przedstawicielem gier z gatunku „auto chess”.

Do udziału w lidze zaproszonych zostało łącznie 15 zawodników. Czterech najlepszych z ubiegłego sezonu, uczestnik Mistrzostw Świata oraz tych, którzy wywalczyli udział w kwalifikacjach. Tak jak w poprzednich sezonach, gracze zmierzą się w trzech fazach turnieju: fazie karuzeli, bitwy oraz uroczystym finale, rozgrywanym w studiu Polsat Games. Zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski oraz nagrody z puli 26 000 zł. Poza tym dobre wyniki mogą im pomóc w wywalczenia miejsca w międzynarodowym turnieju Rising Legends Superbrawl.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, za produkcję odpowiada ekipa FRENZY oraz Polsat Games. Transmisje będzie można oglądać co poniedziałek o godzinie 18:oo.

Adam Daniluk

Kolejne zmiany w ERL, Ultraliga wśród lig akredytowanych

lolesports

Już pod koniec letnich rozgrywek Riot Games informował o nadchodzących zmianach w systemie rozgrywania Lig Regionalnych (ERL). Teraz firma odpowiedzialna za „League of Legends” ujawniła kolejne szczegóły dotyczące kształtu rozgrywek.

Ligi regionalne od przyszłego roku mają być podzielone na ligi akredytowane i nieakredytowane. Do lig akredytowanych będzie należeć m.in. Ultraliga (Polska, Litwa, Estonia, Łotwa), LFL (Francja), LVP (Hiszpania), Prime League (Niemcy) i NLC (Wielka Brytania i Skandynawia). Ligi te będą miały ujednolicony system rozgrywek i terminarz wraz z ligami nieakredytowanymi. Oba systemy będzie rózniła ilość drużyn w rozgrywkach (w akredytowanych jest to 10 drużyn, a w nieakredytowanych 8). Ten sam system będzie obowiązywał w niższych dywizjach. Drużyny z dywizji pierwszej nie będą mogły już posiadać akademii w niższej lidze. Dodatkowo od przyszłego sezonu w każdej lidze ma wystartować turniej dla drużyn profesjonalnych i amatorskich (u nas tę rolę pełni obecnie Trinity Cup).

Rozgrywki będą zaczynać i kończyć się w tym samym momencie. Ma to za zadanie zoptymalizowanie cotygodniowego programu dystrybucji programu ERL i LEC jako jednego tygodnia rozgrywek w League of Legends.


Autor:

Adam Daniluk

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

K1CK opuszcza Ultraligę!

K1CK_2020_EUM

K1CK Neosurf w swoich mediach społecznościowych i na oficjalanej stronie poinformowało o opuszczeniu Ultraligi. Drużyna była jej częścią od 2020 roku, w tym krótkim okresie zdążyła podbić serca kibiców swoimi dobrymi występami. Zarówno na lokalnym podwórku, gdzie zdobyli tytuł mistrzowski, ale też na arenie międzynarodowej, kiedy to w Spring Splicie 2020 dostali się do finału EU Masters.

Niestety od 2022 fani K1CK nie zobaczą ich już w Ultralidze. Jest to spowodowane nawiązaniem współpracy między spółką ESE, a Frenzy, będące firmą odpowiedzialną za organizację realizacji Ultraligi. Chodzi o konflikt interesów, otóż ESE jest całościowym właścicielem K1CK Neosurf co sprawia, że nie mogą oni występować już w polskiej lidze.

Organizacja ogłasza jednak, że nie rozstaje się z „Lolem” i ma nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żeby śledzić jej dalsze poczynania. Być może wrócą do ligi hiszpańskiej, z której się wywodzą, jednak na oficjalne stanowisko fani muszą jeszcze poczekać.

 

Źródła informacji:

https://www.globenewswire.com/news-release/2021/09/30/2306151/0/en/ESE-Signs-Letter-of-Intent-to-Acquire-European-Esports-Media-Company-Frenzy.html

https://k1ck.com/21/news/2021/10/18/k1ck-leaving-ultraliga/


Autor: 

Adam Daniluk 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Finały szóstego sezonu Ultraligi w studiu Polsat Games

Ultraliga

Ultraliga to rozgrywki w najpopularniejszą grę sieciową świata – League of Legends – powołane do życia w 2018 roku. Na przestrzeni trzech lat, flagowy produkt Polsatu Games zrewolucjonizował polską scenę esportową i doczekał się statusu oficjalnych Mistrzostw Polski, nadanego mu przez twórców League of Legends – studio Riot Games. Trwający sezon jest już szóstym w historii, a tym co szczególnie cieszy fanów i organizatorów jest fakt, że finały odbędą się w tradycyjnej formie studyjnej konfrontacji.

Marcin Kilar_Finały polskich rozgrywek zawsze są ważnym wydarzeniem dla społeczności, dlatego zależało nam żeby tym razem najlepsi zawodnicy Mistrzostw Polski pojawili się w studiu Polsat Games. Jestem dumny z naszej ekipy, że w tak krótkim czasie udało się to przygotować.

Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY

Pandemia koronawirusa wpłynęła na sposób przeprowadzenia rozgrywek w trzech poprzednich sezonach. W efekcie, począwszy od wiosny w 2020 roku, zespoły rywalizowały zdalnie w formule online, a widzowie mogli śledzić ich poczynania za pośrednictwem Polsatu Games w telewizji oraz w internecie. Producent Ultraligi, firma Frenzy, przedstawiciele Riot Games oraz zespołów zakwalifikowanych do finałów zrobili wszystko, aby letnia edycja 2021 roku odbyła się w jedyny słuszny sposób, a więc w studiu Polsat Games. Przez cały czas trwania rywalizacji, drużyny oraz pracownicy realizacji telewizyjnej będą przestrzegać wszelkich obowiązujących zaleceń sanitarnych, a trybuny pozostaną puste.

Michal_KudlinskiNie ma lepszych esportowych emocji niż finały na żywo z udziałem graczy w studiu. W takich warunkach zawodnicy są najbardziej zaangażowani i dają z siebie wszystko. Jednocześnie są poddani najtrudniejszemu testowi. Jak odnajdą się w tej sytuacji? Czy utrzymają ducha walki? Czy wystarczy im sił? Czy komunikacja i zgranie w drużynie będą na wysokim poziomie? Niezwykle się cieszę, że zobaczymy uśmiechy i stres, gesty triumfu i wyrazy frustracji, gdyż walce o tytuł Mistrza Polski League of Legends towarzyszyć będą niemałe emocje.

Michał “Avahir” Kudliński, komentator Polsat Games

Wtorkowe i środowe mecze finałowe Ultraligi oglądać można od godziny 17:00 w telewizji oraz internecie za pośrednictwem Polsat Games. Oprócz tytułu Mistrza Polski stawką tych spotkań będzie jak najbardziej korzystne rozstawienie w prestiżowym międzynarodowym turnieju European Masters, który startuje 16 sierpnia. Transmisje z tej imprezy również dostępne będą w Polsat Games. Tego samego dnia zakończy się także drugi sezon Ultraligi Teamfight Tactics – siostrzanych rozgrywek Ultraligi League of Legends, osadzonych w tym samym uniwersum. W każdy weekend sierpnia, aż do końca tego miesiąca, Polsat Games transmituje również klubowe mistrzostwa Europy w LOL-a, które stopniują emocje przed jesiennymi Mistrzostwami Świata.

Na tym wrażenia związane z grami wideo jednak się nie kończą. Trwają rozgrywki Rainbow Six Polish Masters, których finał zaplanowany jest na 5 września. Co tydzień dziennikarze Polsatu Games odczarowują stereotypowy obraz gier wideo i dostarczają widzom najświeższych informacji. „Giereczkowo by Day” przybliża widzom wartościowe tytuły, które stanowią doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Wielbiciele wszelkiej maści rankingów coś dla siebie znajdą natomiast w „Level 7”, którego gospodarz – Dawid Letachowicz – specjalizuje się w doborze nietuzinkowych porównań z dziedziny gamingu, rozrywki i popkultury. Z kolei legenda polskiego YouTube’a, Remigiusz „Rock” Maciaszek, w każdy poniedziałek w swoim show „Rock w Grach” testuje najnowsze wysokobudżetowe produkcje.

Doskonałe dopełnienie ramówki Polsatu Games stanowią kultowe animacje z gatunku japońskiej mangi. Bogate portfolio tytułów zaspokoi gusta zarówno najmłodszych widzów, jak i dorosłych którzy z nostalgią postanowią wrócić do czasów swojej młodości.

Szczegółowy plan transmisji Polsat Games publikowany jest na stronie polsatgames.pl/program-tv. Oprócz telewizji kanał dostępny jest też w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA (od września br. Polsat Box Go).

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF