...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Blitz Europe Cup 2021 – znamy zwycięzcę!

Blitz europe cup

O samym turnieju informowaliśmy już wcześniej. Odbywał się w dniach 25 i 26 listopada. Całkowita pula nagród wynosiła 50 tys. dolarów. Na wydarzeniu pojawiły się cztery ekipy z  Europy. Hey lol!, Fantastic, Gravitas i Los JON3S.

Już druga edycja, która zakończyła się zwycięstwem organizacji [EG-] Hey lol! Zawodnicy zebrali ze sobą kwotę 25 tys. dolarów. Pokonali w finale ekipę [LOCA] Fantastic 5:4 po emocjonującym meczu. Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Los JON3S.

Blitz Europe Cup jest elementem serii Blitz Cup, czyli cyklu turniejów regionalnych.

Adam Daniluk

Blitz Europe Cup 2021 startuje już jutro

Blitz Europe Cup

Gracze powalczą o pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Połowa tego zabierze ze sobą zwycięzca. W tegorocznych mistrzostwach wystąpią cztery najlepsze drużyny z Europy: Hey lol (zwycięzcy poprzedniej edycji), Fantastic, Gravitas, Los JON3S. W trzech pierwszych występują polscy zawodnicy.

Za oglądanie i dopingowanie swoich widzowie będą mogli zdobywać nagrody dostępne w grze, w tym dwa mocne czołgi – Centruion Mk. 5/1 lub Progetto 46. Szczegóły rozgrywek dostępne są TUTAJ.

Aby oglądać Blitz Europe Cup powered by App Gallery wejdźcie pod ten ADRES.

Adam Daniluk