...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Wargaming organizuje stream charytatywny

World of Warships

World of Warships ogłasza 24-godzinny stream charytatywny. Pieniądze zostaną przekazane na organizację "Save the Children" pomagającej dzieciom.

Wargaming ogłaszają zbliżającą się świąteczną, całodobową transmisję na żywo z gry „World of Warships”. 24 godziny aktywności będą grami, specjalnymi gośćmi, rozdawaniem nagród i wyzwaniami dobroczynnymi. Całość dochodu z aktywności zostanie przekazana organizacji „Save the Children”, która aktywna jest w ponad 100 krajach, zapewniając potrzebującym dzieciom dobry start w życiu, możliwość edukacji oraz ochronę przed krzywdą. W zeszłych latach udało się zebrać aż 88 tys. dolarów! Wargaming podwoi zebraną kwotę przez widzów poprzez swoją dotację.

Stream rozpocznie się w piątek 10 grudnia o godzinie 18:00. Fani będą mogli uczestniczyć w różnych aukcjach charytatywnych z limitowanymi okrętami i przedmiotami związanymi z grą. W sklepie pojawi się również zestaw charytatywny „Save the Children”. 100% przychodu z niego trafi do organizacji.

Stream odbędzie się na kanale twitch World of Watships dostępny pod adresem https://www.twitch.tv/worldofwarships.

 

Adam Daniluk