Wpływ pandemii COVID-19 na polski rynek zakładów bukmacherskich

wplyw pandemii na rynek zakladow bukmacherskich

Zastanawiasz się jak pandemia COVID-19 wpłynęła na polskich bukmacherów? Która firma najlepiej poradziła sobie w ostatnich miesiącach, a kto okazał się największym przegranym? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule. Dowiesz się z niego też, jakie są dalsze perspektywy dla całej branży. Zapraszamy do lektury.

Kto zyskał najwięcej w okresie pandemii?

Sytuacja związana z koronawirusem całkowicie zmieniła działalność całej branży bukmacherskiej. Wpływ na to miało kilka czynników. Najważniejszymi z nich były odwołane wydarzenia sportowe oraz wprowadzone w Polsce obostrzenia.

Gracze od wiosny 2020 roku zaczęli więc szukać alternatywy dla tradycyjnych zakładów sportowych. Praktycznie cała działalność przeniosła się do internetu, ponieważ punkty stacjonarne były na pewien czas wyłączone z użytku.Tam z kolei na pierwszy plan wysunęły się e-sport, sporty wirtualne oraz gry karciane.

Na całym zamieszaniu związanym z pandemią COVID-19 zyskały więc te firmy, które miały duże grono klientów oraz najbardziej rozbudowaną ofertę dodatkową. W Polsce największym wygranym okazała się firma STS, która jako jedna z nielicznych w branży zwiększyła swoje przychody oraz zanotowała zysk operacyjny.

Bukmacher ten przez cały okres trwania pandemii oferuje swoim klientom kod promocyjny STS, który pozwalał na korzystanie z oferty bonusowej. Dodatkowo odpowiednio wcześniej zainwestował w rozwój tzw. “wirtualnej rozrywki”. Dzięki temu klienci STS mieli najwięcej możliwości na spędzanie wolnego czasu.

Najwięksi przegrani ostatnich miesięcy

Na drugim biegunie znaleźli się bukmacherzy, którzy swoją działalność oparli głównie na lokalach stacjonarnych oraz zakładach sportowych. Cała sytuacja najbardziej odbiła się na jednej z najstarszych polskich firm – Milenium. Początkowo zamknęła ona swoje wszystkie punkty zlokalizowane w całym kraju, następnie wycofała możliwość obstawiania online i całkowicie zawiesiła swoją działalność.

Drugą firmą, która nie odnalazła się w czasie pandemii, jest Totolotek. Najstarszy polski bukmacher na początku 2021 roku całkowicie zamknął wszystkie swoje lokale naziemne i ograniczył swoją działalność do przyjmowania zakładów przez internet. Wiązało się to ze zwolnieniem prawie 150 osób.

Jakie są perspektywy dla branży bukmacherskiej?

Większość firm bukmacherskich dość dobrze poradziła sobie w trudnych czasach. Swoją pozycję ugruntowała Fortuna, która co prawda nie zrealizowała w 100% zakładanych planów finansowych, jednak na koniec 2020 roku mogła pochwalić zyskiem na poziomie prawie 90 mln zł. Bukmacher ten, podobnie jak STS, przez całą pandemię premiuje osoby posiadających kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu zapewnia sobie dopływ nowych klientów.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy na polskim rynku bukmacherskim pojawiło się dwóch nowych graczy. Najpierw swoją działalność rozpoczęła firma BetX, a parę tygodni później Fuksiarz. Obaj bukmacherzy zrozumieli, że nie mogą ograniczać swojej oferty tylko i wyłącznie do zakładów sportowych, dlatego też od samego początku rozwijają działy sportów wirtualnych czy gier karcianych.

Mimo tego, że jak na razie nie widać końca całej tej sytuacji, można stwierdzić, że perspektywy dla polskich bukmacherów są dość dobre. Firmy miały odpowiednio dużo czasu aby dostosować się do nowej rzeczywistości. Dodatkowo mało prawdopodobne jest masowe odwoływania lub zawieszanie rozgrywek. Więcej na ten temat będzie można jednak powiedzieć po ogłoszeniu wyników finansowych za 2021 rok.

Uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych podlega odpowiedzialności karnej. Hazard związany jest z ryzykiem. Wskazany  w artykule podmiot posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) – zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565


Źródło: meczyki.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Zakłady bukmacherskie w Polsce. Gdzie najlepsze oferty?

zaklady bukmacherskie

W 2017 roku weszła w Polsce nowa ustawa hazardowa. Od tego momentu na rynku polskim zakłady bukmacherskie organizuje kilka legalnych bukmacherów. Który z nich ma ciekawe oferty dla graczy?

Zakłady bukmacherskie legalne w Polsce

Nowa ustawa hazardowa miała na celu ograniczenie tzw. „szarej strefy”, w której wcześniej działało bardzo wielu zagranicznych bukmacherów – nie odprowadzali oni podatków, co narażało Polskę na olbrzymie straty finansowe. Z kolei od 2017 roku każda firma, która chce organizować zakłady bukmacherskie, musi otrzymać zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów. Jednym z polskich legalnych bukmacherów jest eWinner.

Na co stawia polski bukmacher eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner stawiają przede wszystkim na polski sport. Polska firma wspiera: eWinner 1. Ligę żużlową, eWinner Apatora Toruń, eWinner Gwardię Wrocław, a także: PGE Ekstraligę, Trefla Sopot czy Polską Ligę Esportową. Ambasadorem marki jest Marcin Gortat, który gwarantuje najwyższą jakość produktów, które aktywnie wspiera i promuje.

Zakłady bukmacherskie eWinner docenione przez ekspertów

Pod koniec września w Amsterdamie odbyło się wręczenie nagród bukmacherskich podczas uroczystej gali Better Collective Bookmaker Awards 2021. Bukmacher eWinner otrzymał nagrody w dwóch kategoriach:

 • Najlepsze oferty powitalne
 • Najlepsze oferty lojalnościowe

Warto tu zaznaczyć, że w przypadku tych dwóch kategorii, bukmacherzy byli testowani regularnie co dwa miesiące ze względu na często zmieniającą się ofertę. Oprócz tego testowano minimalny depozyt i maksymalny możliwy zysk w przypadku ofert. Zwracano uwagę na umiejscowienie przejrzystego regulaminu oraz widoczność ofert na stronie internetowej i dedykowanej aplikacji. Sprawdzano także daty wygaśnięcia danych ofert czy też weryfikacja i czas wpłynięcia pieniędzy na konto.

Jakie bonusy w zakładach bukmacherskich dla nowych graczy?

eWinner proponuje na start zakład bez ryzyka. Oznacza to, że zwrot za przegrany kupon do 100 PLN minus podatek, wraca do gracza na konto depozytowe. Środki może przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić z powrotem na swoje konto bankowe. Jeśli zdecyduje się na dalszą grę, może zyskać dodatkowe 50% wpłaty do 500 PLN. Dokładne i przejrzyste informacje znajdują się na stronie https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie w zakładce z promocją lub regulaminami.

eWinner – polski legalny bukmacher

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.


Źródło: ewinner.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

W Warszawie otwarto supernowoczesny punkt bukmacherski!

SUPERBET

W samym centrum stolicy powstała przestrzeń przełamująca stereotypy o lokalach, w których można obstawiać wyniki zdarzeń sportowych. Superbet Premium Store to jeden z największych i najnowocześniejszy punkt bukmacherski w Polsce. Dla fanów sportu ze stolicy lokal otworzyli między innymi Jan Błachowicz oraz Sławomir Peszko.

Otwarcie flagowego punktu marki Superbet odbyło się w czwartek 15 lipca przy Alejach Jerozolimskich 33 w Warszawie. Gośćmi eventu byli ambasadorzy marki Superbet, partnerzy firmy, przedstawiciele mediów, klienci i pracownicy.

 SUPERBET
Źródło: SUPERBET

Miejsce uroczystym przecięciem wstęgi otworzyli symbolicznie Adam Lamentowicz (Country Manager Superbet w Polsce), Jan Błachowicz (Mistrz Świata UFC i ambasador Superbet) oraz Katarzyna Gawlik (Marketing Manager Superbet w Polsce). Chwilę później wydarzenie uświetnili stand-uper Sebastian Rejent oraz pokazowym meczem popularni youtuberzy i gracze FIFA – N3jxiom i Qesek. Rozchwytywany był także Sławomir Peszko z którym goście chętnie robili zdjęcia, prosili o autografy, chwilę rozmowy i mecz w piłkarzyki. Były Reprezentant Polski w ostatnim czasie jest popularną twarzą w przestrzeni miejskiej ze względu na ogólnopolską kampanię Superbet na autobusach i billboardach.

SUPERBET
Źródło: SUPERBET

Mimo że zakłady sportowe w ostatnich latach zyskują popularność głównie w Internecie, to najwięksi bukmacherzy na rynku nie zapominają o klientach preferujących tradycyjną formę obstawiania w punktach naziemnych. Lokalizacja tuż przy Rondzie Romana Dmowskiego, duża powierzchnia oraz nowoczesny design mają sprawić, że lokal będzie także marketingową wizytówką firmy pochodzącej z Rumunii, o globalnym zasięgu i dalszych ambitnych planach na rozwój, która przebojem zdobywa polski rynek.

Katarzyna GawlikChcemy żeby Superbet Premium Store spełniał rolę wyjątkowego, nowoczesnego i przyjaznego miejsca spotkań. W specjalnej strefie na antresoli lokalu planujemy realizację materiałów wideo z naszymi ambasadorami, ludźmi świata sportu, mediów i gamingu. Event otwarcia był wstępem do naszych kolejnych pomysłów na aktywizację mieszkańców Warszawy w samym jej sercu. Można nas odwiedzić nie tylko dla emocji, jakich dostarczają zakłady sportowe, ale zapraszamy również na niezobowiązujące oglądanie wydarzeń sportowych na dużym ekranie i poczucie sportowej atmosfery w wydaniu Superbet.

Katarzyna Gawlik, Marketing Manager Superbet

Lokal otwarty jest codziennie w godzinach 9.00- 22.00 . Na pełnoletnich klientów czeka nowoczesne wnętrze, kilka dużych ekranów z transmisjami wydarzeń sportowych, duża liczba terminali samoobsługowych, przestrzeń do gry na konsoli i doświadczona obsługa.

Adam LamentowiczRok 2021 jest kluczowy dla Superbet w Polsce. Znacznie ulepszyliśmy nasz bukmacherski produkt oraz ofertę, stawiając jako firma fundament pod intensywne działania marketingowe, które przynoszą coraz lepszy skutek. Nie zatrzymujemy się. Za nami Euro 2020, a przed nami Igrzyska Olimpijskie i powrót na ligowe boiska piłkarskie, gdzie razem z naszymi klientami przeniesiemy się dzięki najprzyjemniejszej przestrzeni zakładów sportowych w Polsce. Atmosfera jest dla nas jednym z najważniejszych elementów tej rozrywki, dlatego nadal będziemy stawiać na ulepszanie user experience naszych gier i rozwiązania free to play.

Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet


Źródło: Superbet

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Sprawdzona metoda na zmniejszenie ryzyka obstawiając u bukmachera Fortuna

zaklady bez ryzyka cashback

Nie trzeba być ekspertem bukmacherskim, żeby kojarzyć firmę bukmacherską Fortuna, która działa na naszym rynku od ponad 20 lat. Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie zaistniała w Polsce już w 1996 roku i jest to jeden z najstarszych i najpopularniejszych bukmacherów. Przedsiębiorstwo posiada ponad 500 punktów stacjonarnych, a prawdziwy przełom nastąpił 23 stycznia 2012 roku dzięki uzyskaniu licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności w Internecie. Bukmacher oferuje nowym graczom liczne atrakcyjne promocje, w tym bonus powitalny do 2220 PLN.

Co otrzymamy, rejestrując nowe konto w Fortunie? Jaki jest kod promocyjny Fortuna? Firma przygotowała trzy główne benefity, które powinny zainteresować każdego użytkownika. Pierwszy z nich to oczywiście bonus od pierwszej wpłaty wynoszący 100% do 2000 zł. Druga promocja to popularny freebet o wartości 20 zł w postaci 2800 punktów FKP. W tym artykule skupimy się na trzecim bonusie – cashback.

Co to jest zakład bez ryzyka (casback)?

Obstawianie spotkań zawsze wiąże się z ryzykiem utraty środków, jeśli nasze zdarzenia nie okażą się trafnymi. Bukmacherzy wpadli na bardzo dobry pomysł wprowadzenia do oferty promocyjnej zakładu bez ryzyka, który gwarantuje zwrot środków w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu. W zakładzie bez ryzyka istnieją dwie możliwości rozliczania. Najczęściej firmy bukmacherskie nie dają graczom nic za darmo, dlatego zwrot środków wpada na konto bonusowe. Następnie czeka nas kilkukrotny obrót w celu wypłacenia pieniędzy na konto depozytowe. Rzadziej zdarza się, że nietrafione pierwsze typowanie w promocji cashback daje możliwość zwrotu środków bezpośrednio na nasze konto gracza.

W takim przypadku jest to 100% brak ryzyka, jeśli nie dopisze nam szczęście. Ta forma promocji jest bardzo popularna, ponieważ nowi gracze, którzy nie czują się pewnie w typowaniu spotkań, dostają szansę na pomyłkę przy pierwszym kuponie. Dodatkowo mamy świadomość, że nasz pierwszy zakład może być ryzykowniejszy, a co za tym idzie, potencjalna wygrana będzie wyższa. Warto również wiedzieć, że nie wszystkie firmy oferują 100% zwrot stawki, dlatego przed rejestracją konta proponujemy zaznajomić się z regulaminem. W Polsce obowiązuje również 12% podatek, który musimy uwzględnić przy ewentualnych zwrotach.

Fortuna – zakład bez ryzyka

Cashback w Fortunie to jeden z trzech podstawowych bonusów powitalnych. Obstawianie i korzystanie z promocji jest dostępne tylko i wyłącznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Fortuna przygotowała dla nowych użytkowników funkcję „szybkiej rejestracji”, która trwa dosłownie dwie minuty. Dane, które będziemy musieli uzupełnić to: pseudonim, hasło (najlepiej bardzo skomplikowane), kod PIN, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon komórkowy i PESEL. Następnie musimy potwierdzić, że mamy ukończone 18 lat i nasze wpłacane środki pochodzą z legalnego źródła.

Po zarejestrowaniu i aktywowaniu konta będziemy mogli wpłacić nasz pierwszy depozyt. Co prawda bonus od pierwszej wpłaty wynosi 100% do 2000 zł, jednak zakład bez ryzyka (cashback) to maksymalny całkowity zwrot środków do 200 zł. Jeśli podczas wypełniania formularza wpiszemy specjalny kod promocyjny „TYPERVIP”, to uzyskamy dodatkowe 10 zł, co da nam razem 210 PLN na typowanie pierwszych wydarzeń sportowych. Wpłat możemy dokonywać za pomocą kilku metod płatności, a są to:

 • karta VISA/Mastercard
 • BLIK
 • przelew bankowy
 • PayU
 • tpay

Minimalna wpłata w przypadku wszystkich metod wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Fortuna zakład bez ryzyka – zasady obrotu

W przypadku poprawnego wytypowania spotkań na pierwszym kuponie cała wygrana trafi na nasze konto depozytowe. Pieniądze będziemy mogli od razu wypłacić na konto bankowe lub wykorzystać na dalszą grę. Jeżeli zakład okaże się przegrany, to zwrot środków na konto bonusowe nastąpi w ciągu trzech dni.

Bukmacher Fortuna jest liderem wśród pozostałych firm bukmacherskich, jeśli chodzi o łatwość obrotu bonusem cashback. Przed wypłatą wystarczy 1-krotny obrót na kuponie z dowolnym kursem i ilością zdarzeń. Należy pamiętać, że w promocji nie biorą udziału sporty wirtualne i gry karciane.


Źródło: zawodtyper.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF

Tottenham vs Chelsea – londyńska bitwa o Top 4!

chelsea tottenham

Fani angielskiej Premier League nie mają prawa narzekać na brak emocji i ciekawych widowisk w obecnej kampanii. Praktycznie co kilka dni mamy do czynienia z ligowym hitem i nie inaczej będzie w aktualnej kolejce. W czwartek na Tottenham Hotspur Stadium – Koguty prowadzone przez Jose Mourinho zmierzą się z Chelsea FC. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki według zakładów bukmacherskich?

Tottenham

Koguty znakomicie rozpoczęły obecną kampanię i zaczęły pojawiać się nawet głosy, że być może Jose Mourinho poprowadzi swoją drużynę do mistrzostwa Anglii. Myślę, że już teraz można śmiało stwierdzić, że nic takiego nie będzie miało miejsca, a Spurs powinni raczej skupić się na powrocie do Ligi Mistrzów poprzez Top 4.

Mówi się, że nie można uzależniać gry drużyny od jednego piłkarza, ale w przypadku Tottenhamu mamy do czynienia z tym zjawiskiem. W ostatnim czasie z powodu kontuzji pauzuje Harry Kane, a Spurs mają na koncie dwie kolejne porażki. Najpierw z połowicznym udziałem Anglika przegrali z Liverpoolem, a następnie w poprzednim tygodniu ulegli Brighton. Obecnie Spurs mają na koncie tyle samo punktów, co drużyna Chelsea FC, z którą walczą o miejsce w Lidze Mistrzów.

Jak wyglądało pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie Premier League? Nudne 0:0, w którym przewagę miała Chelsea, jednak piłkę meczową na nodze mieli piłkarze Jose Mourinho. W tamtym przypadku zakłady bukmacherskie faworyzowały The Blues.

Statysyki Tottenham

Statystyki – Tottenham:

 • Koguty przegrały w dwóch ostatnich meczach Premier League.
 • Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem.
 • Jose Mourinho w roli trenera Spurs nie wygrał z Chelsea w Premier League.
 • Tottenham wygrał 4 z 10 meczów domowych w tym sezonie.
 • Spurs wygrali tylko jedno z czterech poprzednich spotkań na swoim obiekcie.
 • Koguty tracą powyżej jednej bramki na mecz na swoim boisku.
 • 6 z 10 meczów domowych Spurs zakończyło się wynikiem -2,5 gola.
 • Średnia bramek w meczach domowych Tottenhamu wynosi 2,7.
 • Tottenham ostatni raz na swoim boisku wygrał z Chelsea w 2018 roku.

Chelsea FC

W ostatnim czasie Chelsea FC była na językach ekspertów piłkarskich na całym świecie. Powodem tego stanu rzeczy było nie tylko znakomite okienko transferowe, w którym klub z Londynu zainwestował ponad 250 milionów euro, ale również okres fatalnych wyników w lidze. Miała być walka o tytuł i wysokie aspiracje, a obecnie jest dopiero siódma pozycja w tabeli i strach o miejsce w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

W związku z takim stanem rzeczy The Blues, a konkretnie zarząd klubu zdecydowali się na zwolnienie Franka Lamparda z roli pierwszego trenera zespołu. Był to prawdziwy cios w serce legendy, a także wielu kibiców. Mimo to trzeba przyznać, że zastępca, czyli Thomas Tuchel znakomicie wprowadził się do nowej pracy, jednak to nie powinno nikogo dziwić. Mówimy o szkoleniowcu, który w każdym z poprzedniej miejsc pracy świętował sukcesy. Jeszcze niedawno wprowadził PSG po raz pierwszy do finału Ligi Mistrzów!

Chelsea pod wodzą Tuchela jest niepokonana. Najpierw zremisowała z Wolves, a następnie pokonała w znakomitym stylu Burnley. To, co się zmieniło od czasu korekty na ławce trenerskiej to przede wszystkim intensywność gry, a także posiadanie piłki. Obecnie, jeśli znajdziesz gdzieś propozycje dotyczące czasu przy piłce Chelsea FC w kolejnych meczach, to możesz śmiało obstawiać takie zakłady bukmacherskie w kontekście overów. The Blues wyraźnie zdominowali Burnley oraz Wolves i wymienili w tym czasie ponad 1500 podań. Co więcej, są naprawdę solidni w defensywie, ponieważ w czasie tych dwóch meczów rywale nie oddali ani jednego celnego strzału. Czy potwierdzą to również w starciu z o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem?

statystyki Chelsea FC

Statystyki – Chelsea FC:

 • The Blues od momentu zmiany trenera są niepokonani.
 • Chelsea nie przegrała w trzech ostatnich starciach.
 • The Blues pod wodza Thomasa Tuchela nie stracili nawet jednego gola.
 • Chelsea nie pozwoliła Wolves i Burnley na oddanie choćby jednego celnego strzału.
 • The Blues mają tyle samo punktów, co Spurs – 33.
 • Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 0:0.
 • W poprzednim sezonie Chelsea wygrała na stadionie Spurs 0:2.
 • 2,6 – taka jest średnia bramek w meczach wyjazdowych The Blues.
 • Chelsea jest niepokonana w 4 ostatnich meczach Premier League z tym rywalem.

Kto faworytem derbów dla zakładów bukmacherskich?

Nie od dziś wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, dlatego też proponowane kursy od zakładów sportowych trzeba brać z przymrużeniem oka. Mimo wszystko warto zaznaczyć, że faworytem tego pojedynku na papierze na podstawie proponowanych kursów jest ekipa przyjezdna. Chelsea zdaniem zakładów bukmacherskich ma tutaj większe szanse na wygraną.

Spory wpływ na takie przewidywania ma aktualna forma obu drużyn, a także fakt, że Mourinho nie będzie mógł skorzystać z Harry’ego Kane’a, który często w pojedynkę lub w duecie z Sonem wygrywał im mecze.

W tym sezonie Premier League nie brakuje niespodzianek, a hity regularnie zawodzą. Wynik 0:0 to jeden z najczęściej spotykanych rezultatów, jeśli dochodzi do rywalizacji zespołów z Top 6. Najlepszy przykład to pierwsze starcie tych drużyn, a także ostatnia rywalizacja Manchesteru United z Liverpoolem czy Arsenalem. W związku z tym na pewno warto zwrócić uwagę na typy od zakładów bukmacherskich dotyczące wyników -2,5 gola. Taka linia okazała się wystarczająca zarówno w starciu tych drużyn w Premier League, jak i w Carabao Cup.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.


Autor:

Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM i fan piłki nożnej!

 

 

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF