...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Ekstraklasa Games wraca w FIFIE 22

Ekstraklasa Games

Ekstraklasa Games wraca do gry. Profesjonalny turniej w FIFE 22 wystartował na początku stycznia.

W głównym turnieju weźmie udział 18 zawodników rozgrywających swoje mecze na przestrzeni najbliższych 3 miesięcy. Gracze będą reprezentować drużyny z naszej rodzimej, piłkarskiej Ekstraklasy walcząc o tytuł Mistrza Polski. Turniej będzie trwać do 2 marca, na przestrzeni całych zawodów rozegrane zostanie 17 kolejek. Najlepsza czwórka zdobędzie bezpośredni awans na turniej offline rozgrywany 26 i 27 marca. Zawodnicy z miejsc 5-12 wezmą udział w barażach.

Dodatkowo, zapowiedziana jest także druga, amatorska edycja turnieju. Ekstraklasa Games Open będzie miała podobne zasady do Ekstraklasa Games Pro. 18 zawodników, 17 kolejek, turniej LAN-owy dla najlepszych z sezonu. Pula nagród wyniesie 10 tys. złotych.

Zwieńczeniem całego turnieju będzie Wielki Finał do którego trafią cztery najlepsze drużyny z sezonu regularnego Ekstraklasa Games Pro, top 2 z baraży oraz top 2 z turnieju offline Ekstraklasa Games Open

Adam Daniluk