...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

FIFA 23 ostatnią odsłoną w serii? Pojawiły się nowe plotki

FIFA 22 stadion

W ostatnich miesiącach pojawiało się dużo przecieków o nadchodzącej grze piłkarskiej od EA Sports. Kilka z nich zdementował Tom Henderson, znany ze świata gier dziennikarz. Jednak wśród podanych przez niego informacji pojawiły się także ciekawe, niepotwierdzone jeszcze nowości.

FIFA 23 nie przejdzie na system free2play. Zamiast tego dostaniemy wyczekiwaną przez graczy funkcje. Przyszła edycja ma być w pełni cross-platformowa. Oznaczać to będzie, że gracze z PC będą mogli grać z graczami konsolowymi.

Henderson niewiele jednak wyjawił o postępach w sprawie licencji na korzystanie z nazwy FIFA. Dla przypomnienia: FIFA to organizacja piłkarska zrzeszająca federacje piłki nożnej z całego świata. W zeszłym roku do fanów gry dotarła informacja, że EA nie może się porozumieć w sprawie zatrzymania tej nazwy. Jest szansa, że następna odsłona wirtualnej piłki nożnej będzie również ostatnią z serii.

 

Wśród zawartości nowej części FIFY ma znaleźć się mundial mężczyzn, jak i kobiet. EA ma również rozszerzyć swoje partnerstwo o kolejne ligi kobiece.

Usprawnień doczeka się również technologia Hypermotion, która swojej premiery doczekała się w FIFIE 22. Przechwytywanie animacji prawdziwych piłkarzy w meczach za pomocą kamer stadionowych wyeliminuje potrzebę korzystania z kombinezonów Xsens.

Informacje te jeszcze nie są potwierdzone.

 

Adam Daniluk