...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

„Gamingowe” podsumowanie roku na stronie dla dorosłych

ph year in review 2021

Koniec roku, rozpoczyna się też czas podsumowań. Również portal dla dorosłych - Pornhub przygotował własne badania dotyczące tego, jakie treści dominowały wśród użytkowników w 2021. Nie zabrakło również kategorii gamingowej.

Na stronie dla dorosłych najczęściej wyszukiwaną grą było Fortnite. Na podium trzyma się również Minecraft oraz Overwatch. Niżej znajdziemy League of Legends, Apex Legends, a debiut zalicza Genshin Impact.

ph year in review 2021 gry wideo

Na podium w kategorii najczęściej wyszukiwanych postaci z gier widnieją Lara Croft, D.Va oraz… Super Mario. Spoglądając na dalsze pozycje możemy poczuć zaskoczenie, gdyż niżej zobaczymy poszczególne Pokemony czy postacie z gier Nintendo.

ph year in review 2021 postacie

Poza grami, podsumowanie pokazuje również zestawienie wyszukiwanych filmów i postaci filmowych oraz oddzielne dotyczące animacji.ph year in review filmy

ph year in reviw cartoons

Użytkownicy przeglądają stronę nie tylko z komputera, ale również i z konsoli. Aż 60% badanych korzysta z Playstation, 36,8% XBox. Pozostali używają maszyn od Nintendo lub… PS Vita. Tak, niewspierana już konsola również znalazła swoje miejsce w zestawieniu, ale prawdopodobnie dlatego, że statystyki zostały porównane do tych sprzed roku.

ph year in review konsole

 

Adam Daniluk