...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Konica Minolta zaprasza na Instytut Innowacji

Insytut Innowacji_2018_Konica_Minolta

Firma Konica Minolta zaprasza do wzięcia udziału w czwartej edycji Instytutu Innowacji, którego motywem przewodnim będzie „Transformacja cyfrowa a rola nowoczesnego CIO w organizacji”. Spotkanie odbędzie się 9 maja br. w Hotelu Narvil Spa & Conference w Serocku pod Warszawą.

Instytut Innowacji to wydarzenie skierowane do osób zajmujących się wdrażaniem nowatorskich projektów IT. Założeniem warsztatów i prelekcji jest poszerzanie wiedzy uczestników i rozwijanie ich umiejętności w zakresie zarządzania, komunikacji i współpracy w zespole.

Temat tegorocznej edycji nawiązuje do zmieniającej się roli Managerów IT w organizacjach, a prelegentami są: Michał Sadowski (Prezes Zarządu Brand24 S.A.), Sławomir Lachowski (było CEO BRE Banku, twórca mBanku), Krzysztof Wykręt (CIO, Hochtief Polska) oraz Monika Starecka (Dyrektor ds. Operacyjnych w EY Poland).

W obliczu transformacji cyfrowej zmienia się zakres obowiązków Managerów IT. Coraz częściej wspierają oni wprowadzanie nowatorskich rozwiązań, które będą miały realny wpływ na biznes i pozwolą firmie wyróżnić się na rynku. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Instytucie Innowacji, podczas którego praktycy biznesu, prezesi i dyrektorzy z największych polskich firm opowiedzą o tym, jak ważna dla rozwoju całej organizacji jest zmiana roli osób odpowiedzialnych za działy IT– mówi Marta Kudła, Senior Business Software Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Spotkanie zostało podzielone na następujące bloki tematyczne:

4 twarze nowoczesnego CIO – czyli jak Manager IT może zmienić swoją rolę i stać się liderem biznesowym z wiedzą technologiczną;

Wdrażanie innowacji w praktyce – przepis na sukces CIO w organizacji dzięki odpowiedniej współpracy z zarządem podczas prowadzenia projektów innowacyjnych;

Teraz mówi biznes – prelekcja o tym, jak ważna jest dobra współpraca z działem IT i wzajemne rozumienie potrzeb, aby wspierać rozwój biznesu;

Najnowsze trendy i technologie w rozwiązaniach IT dla działów sprzedaży i marketingu.


Instytut Innowacji
rozpocznie się o godzinie 11.00, a zakończenie i podsumowanie konferencji przewidywane jest na 16.30. Rejestracja na wydarzenie odbywa się pod adresem: http://inn.konicaminolta.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF