...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Pierwsze urodziny Pokémon UNITE

Pokémon UNITE, pierwsza strategiczna, drużynowa gra bitewna Pokémon, będzie obchodzić swoją pierwszą rocznicę w czwartek, 21 lipca. Z tej okazji TiMi Studio Group i The Pokémon Company International ujawniły dzisiaj szereg ekscytujących aktualizacji i wydarzeń odbywających się w grze, w tym dodanie jeszcze większej liczby Pokémonów.

Od czwartku, 21 lipca 2022 r., gracze będą mogli wziąć udział w najnowszym sezonie Przepustki bitewnej, który zawiera styl zespołowy: Pikachu Holowear i Styl piosenkarki: Wigglytuff Holowear. Sezon 9 Przepustki bitewnej będzie również zawierał specjalne misje przepustki bitewnej, które nagradzają graczy specjalnymi biletami przepustki bitewnej. Gracze mogą wymienić te bilety na stoisku wymiany na Holowewear, modne przedmioty dla Trenerów i inne nagrody z 1 sezonu Przepustki bitewnej i 2 sezonu Przepustki bitewnej.

Na graczy czekają również zupełnie nowe licencje, a także 5 dni na zdobycie licencji UNITE oraz Holowear. Gracze, którzy już mają je odblokowane, otrzymają nagrody zastępcze.  Do gry zostaną zaimpletowane nowe tryby PvE, w których trenerzy będą mogli zawalczyć z silnymi bossami, za których pokonanie również otrzymają drogocenne nagrody.

Od tego dnia rozpocznie się również nowy sezon rankingowy. Nagrodą za osiągnięcie rangi Ultra jest Styl smokingu: Decidueye. Kiedy gracze zapraszają nowych znajomych do Pokémon UNITE, zarówno oni, jak i ich znajomi mogą otrzymać nagrody. Gracz wysyłający zaproszenie otrzyma losowe pudełko, które będzie zawierało bilety Holowear, zbiorniki doładowania energii lub inne nagrody. Gracz, który otrzymał zaproszenie, będzie miał szansę na otrzymanie Stylu jesiennego: Slowbro, jeśli wygra określoną liczbę meczów rankingowych po użyciu kodu zaproszenia.

Nowe atrakcje również czekają powracających trenerów. Gracze mogą otrzymać różne nagrody, łącząc się ze znajomymi lub innymi graczami, którzy nie logowali się przez 14 dni.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Pokémon UNITE, odwiedź stronę Pokemon.co.uk/Unite.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF