Polska Branża Eventowa, mimo trudnej sytuacji kontynuuje coroczną pomoc dzieciom!

Elfy SBE akcja charytatywna Mazowsze

Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE, mimo trudnej sytuacji rynkowej postanowiła kontynuować coroczną pomoc dzieciom. W tym roku pomaga Domowi Dziecka nr 16 w Warszawie. Firmy z branży zakupują materiały remontowe do 15 grudnia 2020 roku.

Od 9 lat Stowarzyszenie Branży Eventowej z zaangażowaniem firm z sektora przemysłu spotkań organizuje akcję charytatywną dla dziecięcych domów opieki. Tym razem branża postanowiła pochylić się nad Domem Dziecka nr 16 w Warszawie.

Akcja jest dość nietypowa. Dlaczego?

Organizatorzy deklarują zbiórkę zakupionych materiałów remontowych do odnowienia ścian przestrzeni, w której mieszkają maluchy. Wspólnymi siłami chcą stworzyć bajkowy świat oraz wykreować na ścianach ELFY,
które staną się przyjaciółmi dzieci.

Jak mówi pani dyrektor Domu Dziecka – ELFY często stają się słuchaczami dziecięcych opowieści o tym jak bardzo chciałyby być szczęśliwe i zdrowe.
Jak przyłączyć się do akcji?

    1. Firma może wybrać produkt z listy, dostępnej na stronie: http://sbe.org.pl/elfy-sbe-edycja-x/
    2. Następnie należy zgłosić produkt na email: info@sbe.org.pl
    3. Firma zostanie wpisana na listę darczyńców, a wybrany produkt zostanie zablokowany, żeby nie powielać prezentów.
    4. Następnie należy zakupić i zapakować prezent oraz wysłać go do 15 grudnia 2020 roku na adres, który zostanie podany w odpowiedzi na wysłany email.

Niestety na dość nieprzewidywalną sytuację epidemiologiczną w tym roku akcja przeprowadzona jest on line. Projekt można również wesprzeć finansowo: https://zrzutka.pl/nx6rne

Organizatorzy zachęcają do dołączenia i dzielenia się dobrem. Czasem wystarczy tak niewiele, żeby zmienić świat dzieci, które również zostały zamknięte w przestrzeni Domu Dziecka bez możliwości zobaczenia najbliższych.

 


Źródło: Materiały prasowe Stowarzyszenia Branży Eventowej

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF