...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Projekt StartUp – 6 godzin wykładów, które przeniosą Twój biznes na wyższy poziom

18 czerwca nie może Was zabraknąć w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym w Lublinie. Tego dnia dajemy szansę spotkania z ludźmi, którzy wiedzą wszystko o rozwijaniu i prowadzeniu biznesu, opowiadaniu o biznesie klientom i inwestorom, przygotowaniu kampanii crowdfundingowej. Będą też ci, którzy z sukcesami prowadzą własny startup i opowiedzą o swoich doświadczeniach.

Wśród gości znajdą się m.in.: Maciej Budzich (Mediafun.pl), Paweł Luty (Brief), Mateusz Marmołowski  (CTAdventure), Sławomir Łuczywek (Migam.pl), Piotr Bucki (Xventures, Bucki.Pro).

Po części merytorycznej zapraszamy również na Galę Finałową konkursu Lbn#BiznesStart2. Zadaniem każdego finalisty będzie 5-minutowa prezentacja swojego pomysłu przed jury i uczestnikami konferencji.

Agenda i formularz rejestracji dostępny jest na stronie wydarzenia.

Wstęp: BEZPŁATNY, po rejestracji online (http://www.startup.lpnt.pl/#rejestracja)

PRELEGENCI:

Sławomir Łuczywek, Migam.pl

Głuchy. Dyrektor Migam odpowiedzialny za sprzedaż i strategię biznesową. Zarządza kluczowymi klientami takimi jak: GE Capital, T-Mobile, ING Bank, Pizza Portal, RTV Euro Agd. Współtworzył kampanię społeczną „Zauważ Nasze Słowa”  oraz „Leksykon bankowy i ekonomiczny w języku migowym”.

Mateusz Marmołowski, CTAdventure

Twórca innowacyjnego podejścia do nauczania. Założyciel spółki CTAdventure.com , która jest pionierem w dziedzinie technologii Rozszerzonej Rzeczywistości i tworzy produkty z serii www.professor-why.pl. Ostatnie lata spędził w Stanach Zjednoczonych, gdzie wdrażał rozwiązania IT w regionie San Francisco. Ukończył Informatykę na Politechnice Gdańskiej.

Maciej Budzich, Mediafun.pl

Autor bloga o mediach, marketingu i internecie – mediafun.pl. Pasjonat, obserwator i komentator nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocji firmy i przedsiębiorczością.

Agnieszka Płoska, Genesis Capital

Agnieszka jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Obecnie pracuje jako specjalista ds. crowdfundingu w Genesis Capital Sp. z o.o., gdzie wspiera projektodawców podczas przygotowań oraz wprowadzania ich pomysłów na platformy finansowania społecznościowego Wspólnyprojekt.pl oraz Wspólnicy.pl. Jak sama mówi, jej misją jest pomaganie ludziom w spełnianiu ich marzeń, bo wtedy realizuje siebie.

Piotr Bucki

Strateg, researcher i badacz trendów oddany ideii copyleft i kulturze remiksu. Doświadczenie i wiedzę zdobywa realizując projekty marketingowe m.in. w Grupie Nokaut, Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym, Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON, Travel World Passport, NextData, This Is Paper i wielu innych. Tworzy strategie marketingowe i komunikacyjne dla krajowych i zagranicznych klientów.

Paweł Luty, Brief

Zastępca redaktora naczelnego ds. online magazynu „Brief”; dziennikarz z doświadczeniem, zdobywanym m. in. w „Forbesie”, „naTemat” i „Spider’s Web”; uważny obserwator branży startupowej w Polsce oraz branży medialnej na świecie.

Jacek Łubiński, Experior Venture Fund

Jacek jest Dyrektorem Inwestycyjnym w Funduszu. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie w projektach z sektora medycznego, technologicznego, IT oraz usług finansowych. Zasiada w radzie nadzorczej spółki giełdowej.  Poprzednio Jacek pracował przez ponad 5 lat w bankowości inwestycyjnej, gdzie zajmował się doradztwem w zakresie transakcji fuzji i przejęć, doradzając wiodącym polskim przedsiębiorcom oraz czołowym funduszom private equity.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF