...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Riot Games ogłasza plany związane ze sceną VALORANT

Nie tylko scena League of Legends pokazuje, że Riot Games potrafi zachęcić fanów do oglądania esportu. Rywalizacja w tytule VALORANT również cieszy się z każdym sezonem coraz większą popularnością. Firma jednak nie spoczywa na laurach i już w przyszłym roku do życia wejdą kolejne projekty, które przyciągną do sceny profesjonalnej jeszcze większą publikę oraz zawodowców, którzy będą chcieli wypróbować swoje umiejętności na wielkiej scenie.

Pierwszą ważną rzeczą, będzie wprowadzenie dużej ilość turniejów. Będą one na tyle zróżnicowane, że miejsce dla siebie znajdą największe organizacje, jak i te amatorskie, bądź dopiero wchodzące na scenę profesjonalną.  Dla najlepszych drużyn zostaną otwarte całkowicie nowe ligi, które pozwolą mierzyć się z innymi czołowymi reprezentantami swoich regionów.

Wewnątrz gry zostaną wprowadzone nowe zawody. Wziąć udział będą mogli wszyscy gracze.

Oczywiście nie zabraknie contentu skierowanego konkretnie do kibiców. Twórcy gry chcą dać fanom wiele nagród z motywami ich ulubionych drużyn.

 

Adam Daniluk