...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Seria Tekken otrzyma własny serial animowany

Netflix opublikował trailer serialu na podstawie lubianej serii bijatyk. Tekken: Bloodline opowie o losach jednej z grywalnych postaci dostępnych w grze.

Głównym bohaterem serii  będzie Jin Akazama. Jeden z bardziej rozpoznawalnych fighterów dostępnych w grze tworzonej przez Bandai Namco. Historia opowie o jego przeszłości i o tym jak stał się uczestnikiem Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Serial pojawi się jeszcze w tym roku. Dokładniejsze szczegóły poznamy z upływem czasu, a teraz na fanów czeka jedynie krótka zapowiedź.

Co to oznacza dla społeczności?

Serial, tak jak filmy, mangi, komiksy i różnej maści media wpłyną przede wszystkim na rozpoznawalność marki, co w następnej kolejności może spowodować, że ludzie z dużo większą chęcią sięgną po Tekkena w wersji na komputery PC lub konsole do gier. Łączy się to również z faktem wydania ostatecznej wersji gry, zawierającej wszystkie postaci z dodatków DLC, jak i z być może nadchodzącą premierą kolejnej części tej serii – w końcu Tekken 7 został wydany w 2015 roku.

Rafał „Skryba” Kurczyński, VigilantMagazine


Zapalonych graczy Tekkena zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju Vigilant Fight Club v4, który odbędzie się już 7 maja w ESPORT SPOT w Warszawie.

Więcej informacji o turnieju będzie ujawnianych stopniowo na naszym fanpage’u: https://www.facebook.com/VigilantFightClub

 

A już w następny wtorek (29.03) chętnych wiedzy zapraszamy do FOOD TOWN, gdzie eksperci porozmawiają o tematach dotyczących gamingu oraz biznesu. Panel dyskusyjny rozpocznie się już o godzinie 9:00. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

Adam Daniluk