...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Spotkanie z Andrzejem Lubowskim

15 czerwca br. odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Startup Masters Academy, organizowanego przez Coworking O4 w Olivia Business Centre. Rezydenci O4 będą mieli możliwość spotkać głównego gościa wydarzenia, Andrzeja Lubowskiego.

O gościu

Andrzej Lubowski, zamieszkały w USA doświadczony finansista oraz ekspert od zarządzania. Współpracował przez 20 lat z największymi amerykańskimi korporacjami. Jest członkiem rad nadzorczych firm w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Również jest publicystą, dziennikarzem oraz pisarzem. Jego autorstwu należą m. in takie książki, jak „Kontuzjowane mocarstwo – siła i słabości Ameryki” i „Świat 2040. Czy Zachód musi przegrać?”.

Urodził się w 1949 roku w Warszawie. W 1982 roku zamieszkał na stałe w Kalifornii w USA.  Jest absolwentem warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Berkeley oraz Uniwersytetu Stanforda. Blisko 20 lat zbierał doświadczenia w amerykańskim sektorze finansowym:  przez 10 lat piastował kierownicze stanowiska w Citicorp/Citibank w Kalifornii i Nowym Jorku, przez 8 lat był szefem strategii Visy USA. Jest również cenionym doradcą organizacji non-profit. Regularnie publikuje z Gazecie Wyborczej, Polityce i Wprost. Był gościem TEDEX 2015.

Z O4 współpracuje jako mentor w ramach platformy e-learningowej dla startupów oraz małych i średnich przedsiębiorców – rezydentów przestrzeni coworkingowej O4. Program umożliwia uczestnikom zdobycie dedykowanych kompetencji i kwalifikacji, dzięki którym będą mogli efektywnie rozwijać swój biznes poza granicami kraju, np. w Dolinie Krzemowej.

 

Cel spotkania

 

Celem spotkania jest przedstawienie lokalnemu środowisku postaci gościa i jego drogę do sukcesu, jak również zaprezentowanie mentorowi pomorskiego biznesu, nauki i rozwoju. Organizatorzy mają nadzieję zainspirować przedsiębiorców do myślenia o sobie w kategoriach globalnych.  

Program e-learningowy O4 Startup Masters Academy powstał z myślą o wsparciu rezydentów O4: startupów oraz małych i średnich przedsiębiorców. Program umożliwi uczestnikom zdobycie dedykowanych kompetencji i kwalifikacji, dzięki którym będą mogli efektywnie rozwijać swój biznes poza granicami kraju, np. w Dolinie Krzemowej.

Założenia programu obejmują rozwój kompetencji w ramach czterech bloków tematycznych: finanse i biznes, go global, marketing oraz HR i zarządzanie sobą. 

O4 to kreatywna i nowoczesna przestrzeń coworkingowa. Dedykowana jest przedsiębiorcom, dla których ważna jest praca na własnych warunkach, relacje z grupą oraz dostęp do profesjonalnego zaplecza biurowego. Coworking O4 zakłada współtworzenie społeczności, która pomoże rozwinąć skrzydła firmie, opartej na wymianie doświadczeń oraz rozwoju kręgów kontrahentów. Liczne rozwiązania smart space oraz możliwości zamkniętych modułów biurowych dają każdemu szansę na wybór najlepszej opcji i dostosowanie jej do specyfiki swojej działalności.

::

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn „Brief”.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF