...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Startup Sprint b4 Think Big – warsztaty dla młodych przedsiębiorców

W dniach 25 - 27 kwietnia w Warszawie odbędzie się Startup Sprint b4 Think Big. Podczas tego 3-dniowego wydarzenia każdy, kto ma pomysł na biznes, będzie miał szansę go rozwinąć, skonsultować z mentorami oraz zainteresować nim inwestora. Tematami przewodnimi będą e-commerce, b2b, marketing oraz internet of things. Organizatorami Startup Sprint b4 Think Big są UPC Biznes i SpeedUp Venture Capital Group.

Startup Sprint b4 Think Big to trzydniowe warsztaty, podczas których uczestnicy pod okiem mentorów będą pracowali nad pomysłami na biznes. Celem wydarzenia jest umożliwienie uczestnikom nawiązania kontaktów z ekspertami z branży, z którą związany jest ich pomysł na biznes oraz zdobycie wiedzy przydatnej do zwiększenia sukcesu opracowywanego przedsięwzięcia. Co ważne, w wydarzeniu udział mogą wziąć nie tylko te osoby, które przychodzą z pomysłem lub po to, by przyłączyć się do jednego z zespołów. Jest ono również przeznaczone dla osób, które pracują nad swoim konceptem, są w trakcie jego realizacji i chcą skorzystać z wiedzy mentorów. Warunkiem ich udziału w finałowych prezentacjach jest zaprezentowanie postępu – tego, co udało im się wypracować w trakcie tych 3 dni.

– Jesienią zeszłego roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu Think Big dla małych firm, które już aktywnie działają na rynku i funkcjonują w rzeczywistości biznesowej. Startup Sprint b4 Think Big to swego rodzaju trening przed zostaniem przedsiębiorcą i startem w drugiej edycji Think Big, a przy okazji zaproszenie do  kreatywnego spędzenia weekendu. – powiedziała Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes.

Wśród mentorów Startup Sprint b4 Think Big znajdą się m.in. Tomasz Czapliński – Prezes LMS Invest, funduszu specjalizującego się w inwestycjach na wczesnym etapie działania przedsiębiorstw, Tomasz Grynkiewicz – szef serwisu biztok.pl, Artur Kurasiński – bloger i przedsiębiorca, Marcin Fejfer – SpeedUp Venture Capital Group, Adam Jesionkiewicz – designer i przedsiębiorca skupiony na biznesach reklamowych i nowych technologiach, Dariusz Kobyłecki – Kierownik Produktów Biznesowych w UPC Biznes, Szymon Kubicki – inżynier energoelektronik, współtwórca Zenmakers.co.

Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do udziału w Startup Sprint b4 Think Big organizatorzy zapraszają m.in. deweloperów, sprzedawców, marketerów i designerów. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.thinkbig.evenea.pl. Uczestnicy, oprócz wiedzy i doświadczenia, które mogą pomóc przekuć startup w rzeczywisty sukces, będą mogli zdobyć także szereg innych nagród.  Udział w StartUp Sprint jest bezpłatny. Wydarzeniem partnerskim jest Startup Nation, który odbędzie się w tym samym miejsc w Warszawie 28. kwietnia. Gościem specjalnym Startup Nation będzie Johan Gorecki, założyciel i prezes Globe Forum – organizacji, która skupia innowatorów, inwestorów, międzynarodowe korporacje i przedsiębiorców z całej Europy. W swojej karierze współpracował między innymi z twórcami Skype.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF