BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Rusza Polish Cup 2022 – drugi międzysezonowy turniej Rainbow Six Siege!

Polski oddział Ubisoft® ogłosił, że dnia 4 listopada 2021 ruszy rejestracja do drugiego oficjalnego turnieju międzysezonowego Rainbow Six Siege – Polish Cup – będącego następcą ubiegłorocznego Polish Cup Winter. W oczekiwaniu na inaugurację kolejnego sezonu Mistrzostw Polski – Rainbow Six Polish Masters – przez jesień i zimę gracze z całej Polski będą mieli możliwość stanąć do walki o pulę nagród w wysokości 30 tysięcy złotych, z czego połowa kwoty przypadnie zwycięzcom. Ponadto dla dwóch najlepszych graczy rozrywek przewidziane są nagrody specjalne – MVP Fazy Ligowej i MVP Play-offów – w wysokości 1000 złotych każdy.

Czytaj dalej