...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege otwiera się na początkujących w V4 Community Cups

Ubisoft Poland zapowiedział dzisiaj, że dzięki współpracy z globalną platformą e-sportową Challengermode od 20 sierpnia Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege dołączy do serii cotygodniowych turniejów PC przeznaczonych dla początkujących graczy z państw Grupy Wyszehradzkiej. Poszerzając dotychczasową współpracę z Challengermode związaną z turniejami narodowymi V4 Masters, firma Ubisoft kontynuuje prace nad rozwijaniem oddolnych zawodów Rainbow Six Siege oferujących wszystkim dostęp do cotygodniowych turniejów.

Challengermode to szwedzka firma technologiczna założona w 2014 roku, której misją jest zwiększenie dostępności rywalizacyjnej rozgrywki i e-sportu. Dzięki swojej platformie Challengermode dostarcza twórcom i wydawcom gier narzędzi do w pełni zautomatyzowanego tworzenia dla społeczności turniejów, rywalizacyjnych drabinek i tablic rankingowych. Obecnie najlepsza w swojej klasie technologia Challengermode jest wykorzystywana przez wszystkie podmioty zaangażowane w e-sport – w tym społeczności, twórców treści, marki i profesjonalnych organizatorów turniejów – do organizowania dziesiątek milionów zawodów każdego roku dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności, na dowolnych urządzeniach i platformach.

Głównym celem tej nowej serii turniejów jest szersze otwarcie sceny e-sportowej Rainbow Six Siege dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności i wypełnienie luki pomiędzy amatorską rozgrywką wieloosobową a bardziej profesjonalną przestrzenią e-sportową, w której gracze mogą regularnie rywalizować o prawdziwe nagrody. Współpraca z Challengermode sprawiła, że konfiguracja i udział w tych turniejach są bezproblemowe i łatwe do skalowania dla wszystkich chętnych graczy z obszaru Grupy Wyszehradzkiej. Nie możemy się też doczekać dalszej współpracy z Challengermode nad turniejami, które sprawią, że gracze będą wracać, aby cieszyć się Rainbow Six Siege w nadchodzących miesiącach i latach.

Kamil Ściana, Brand Marketing Manager CEE w firmie Ubisoft

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Ubisoftem nad wprowadzeniem inicjatywy oddolnych e-sportowych turniejów Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w życie na platformie Challengermode. Razem z jedną z najpopularniejszych marek na świecie tworzymy fundament dla graczy chcących wznieść się na wyższe poziomy turniejów wspieranych przez Ubisoft, co doskonale współgra z celem firmy Challengermode, jakim jest uczynienie e-sportu dostępnym dla wszystkich. Nie możemy się doczekać ścisłej współpracy z Ubisoftem przy tej serii cotygodniowych zawodów i kolejnych wspólnych projektów w przyszłości.

Patrik Jackiewicz, Senior Partnerships Manager w firmie Challengermode

Gracze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier mogą rejestrować się już teraz za pośrednictwem platformy e-sportowej Challengermode i przygotować się do rywalizacji o kredyty w grze umożliwiające zakup najnowszych operatorów, mundurów, skórek na broń, ozdób broni i nie tylko. Te cotygodniowe turnieje dadzą osobom chętnym do zaangażowania się w e-sport z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege szansę na podniesienie swoich umiejętności poprzez granie jak zawodowcy w ramach zorganizowanej rywalizacji – wszystko to na jednej scentralizowanej platformie. Organizatorem turniejów jest Challengermode.

Więcej informacji o Tom Clancy’s Rainbow Six Siege znaleźć można na stronie www.rainbow6.com. Zachęcamy też od obserwowania twitter.com/Rainbow6Game.
Aby dowiedzieć się więcej o rozgrywkach e-sportowych Tom Clancy’s Rainbow Six, zapraszamy pod adres www.rainbow6.com/esports oraz do obserwowania twitter.com/R6esports i Instagram.com/R6esports.

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF