...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Zakłady na Mistrzostwa Świata z kodem promocyjnym EWINNER!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze. Kto zdobędzie Puchar Świata? Jak daleko zajdzie Polska?

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze? Polski legalny bukmacher eWinner przygotował bogatą ofertę zakładową, gdzie rejestrując się z kodem promocyjnym EWINNER gracz otrzymuje zakład bez ryzyka aż do 110 PLN! Co należy zrobić, by bonus się odblokował?

EWINNER kod promocyjny – jak działa?

eWinner kod promocyjny to po prostu nazwa bukmachera, czyli EWINNER. Wpisując go w trakcie rejestracji, otrzyma się najwyższy bonus na start. Warto pamiętać, że w przypadku użycia kodu promocyjnego EWINNER jako gracz masz pewność, że korzystasz z unikalnego kodu przeznaczonego dla osób, które rejestrują się bezpośrednio u nas – masz pewność, że promocja zadziała.

 

Jak wpisać kod promocyjny EWINNER? To bardzo proste – wystarczy, że w trakcie rejestracji w okienku kod promocyjny wpiszesz EWINNER. Następnie po uzupełnieniu reszty danych, wciśnij przycisk „Załóż konto”. Kod promocyjny EWINNER od tej chwili jest już aktywny. Pamiętaj, żeby dokonać później pełnej rejestracji – masz na to 30 dni. Aby maksymalnie zabezpieczyć kupon, zagraj za 125 PLN.

Kto zostanie Mistrzem Świata 2022 roku?

Zakłady bukmacherskie eWinner przewidują, że Mistrzem Świata na Mundialu w Katarze zostanie… Brazylia! Kurs na to, że to właśnie drużyna z Ameryki Południowej będzie triumfować wynosi ok. 5.50. Nic dziwnego – skład Canarinhos na ten turniej przyprawia o zawrót głowy.

 

Bukmacherzy z eWinner duże szanse dają również obrońcom tytułu, czyli Francji (kurs ok. 7.00) oraz Anglikom (kurs 8.00).

Czy Polska wyjdzie z grupy? Zakłady w eWinner

A jakie szanse eksperci z zakładów bukmacherskich dają Polakom na wyjście z grupy? Kurs na to, że to właśnie Polska awansuje do dalszej rundy, wynosi ok. 1.80. Po piętach Biało-Czerwonym depczą Meksykanie. Kurs na to, że to właśnie oni jednak wyjdą z grupy to ok. 1.90.

Legalne zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF