...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

40 lat MURATORA – źródło profesjonalnej wiedzy

MURATOR to marka obecna na rynku już od 40 lat. Od czterech dekad służy wsparciem osobom, które poszukują projektów domów, planują budowę bądź remont domu lub są w trakcie inwestycji budowlanej. 

Magazyn MURATORA – porady ekspertów

MURATOR to serwis internetowy oraz miesięcznik. Czasopismo to jest dostępne w formie drukowanej oraz cyfrowej. Przeczytasz w nim, jak i z czego zbudować dom, garaż lub obiekt usługowy. Specjaliści przybliżą Ci najpopularniejsze materiały i technologie oraz podpowiedzą, jakich błędów unikać. W artykułach czytelnicy znajdą również aspekty prawne i finansowe związane z budową oraz rady, jak wybrać najlepszy projekt domu. Nie brakuje tu również ważnych wskazówek dla ogrodników i pasjonatów roślin, ogrodów i tarasów oraz osób zainteresowanych urządzeniem modnego, funkcjonalnego wnętrza.

Projekty domów MURATORA – najlepsze gotowe koncepcje

Murator to również sprawdzone gotowe projekty domów, których oferta dostępna jest na naszej stronie. W tej obszernej kolekcji umieszczono tysiące propozycji, które zaspokoją potrzeby osób o odmiennym wyczuciu stylu, zasobności portfela czy wymaganiach. Znajdziesz tu gotowe projekty domów parterowych, z poddaszem lub dwukondygnacyjnych. Jeżeli interesuje Cię budowa obiektu gospodarczego lub rolniczego, możesz wybierać pośród szerokiej gamy garaży, stodół czy stajni czy magazynów lub innych. 

Społeczność MURATORA – grupa wsparcia na Facebooku

Jeśli jesteś użytkownikiem Facebooka, możesz dołączyć do grupy wsparcia MURATORA o nazwie „Gdybym budował drugi raz – mądry Polak przed budową”. Jej członkowie dzielą się swoim doświadczeniem, przestrzegając przyszłych inwestorów przed najczęściej popełnianymi błędami. Grupa jest miejscem merytorycznej dyskusji na wszelkie tematy związane z budową i remontami ale także dotyczące wyboru projektu domu. 

Telewizja MURATORA – pomocne filmy na YouTube

Kolejną propozycją od MURATORA jest kanał na YouTube – Murator TV. Znajdziesz na nim tematyczne  filmy poradnikowe dotyczące realizacji kolejnych etapów prac budowlano-remontowych, doboru materiałów czy technologii. “Szkoła budowania” i “Pogad@ne. Zbudowane” to cykle webinarów, w których eksperci udzielają praktycznych porad na temat budowy i remontu. 

Korzystając z porad i wskazówek w filmach Muratora, będziesz w stanie samodzielnie wykonać część prac a dodatkowo będziesz wiedzieć, czego wymagać od fachowca i na co zwracać uwagę przy odbiorze.

MURATOR to rzetelne i fachowe treści. Serwis i miesięcznik współpracują z profesjonalistami i korzystają z ich wiedzy i doświadczenia. MURATOR to tysiące wartościowych wskazówek na temat budowy, remontu i urządzania wnętrz oraz bogata oferta projektów domów jednorodzinnych.

zdjęcie główne:

Projekt C333j – Miarodajny – wariant X z kolekcji Muratora, arch. Przemysław Biryło

11.murator-c333j-miarodajny-wariant-x-Domy_3272_19_42730.jpg

zdjęcie w treści:

Projekt C444o – Czterolistna koniczyna – wariant XIV z kolekcji Muratora, arch. Przemysław Biryło

13.murator-c444o-czterolistna-koniczyna-wariant-xiv-Domy_3344_18_42966.jpg

Artykuł sponsorowany: Projekty domów z firmy MURATOR – https://projekty.muratordom.pl  

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF