...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Adelajda Truścińska w All Hands Agency

Adelajda Truscinnska

Agencja marketingowa All Hands poszerzyła swój zespół. Adelajda Truścińska dołączyła do firmy i objęła stanowisko Social Media Strategist. Odpowiada za przygotowywanie i realizację strategii komunikacji w social mediach dla bieżących klientów agencji.

W ostatnich latach zdobywała doświadczenie pracując m.in. w agencjach H2O Creative zajmując stanowisko Content Designer oraz Brand New Heaven najpierw zajmując stanowisko Social Media Specialist a później Social Media Manager.

Adelajda Truścińska w 2008 roku została laureatką programu stypendialnego  „Homines Urbani”, który był skierowany do młodych pisarzy, tłumaczy oraz krytyków literatury z Polski, krajów niemieckojęzycznych oraz Ukrainy, Białorusi, Czech i Słowacji.

W 2017 roku jej kolaże zostały wystawione w Muzeum Sztuki Współczesnej w Warszawie, w 2019 roku została nominowana do Nagrody Literackiej Gdynia za książkę wydaną w Krytyce Politycznej.


Źródło: All Hands Agency

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF