...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Agencja Stor9_ zrealizuje podcast Małgorzaty Kożuchowskiej

mikrofon nagrywanie podcastu

Agencja Stor9_ stoi za produkcją podcastu Małgorzaty Kożuchowskiej, znanej i cenionej aktorki filmowej i teatralnej. Premiera pierwszego odcinka cyklu “Niekończące się historie” odbędzie się dziś (27 kwietnia), w 50. urodziny artystki. Stor9_ jest Partnerem 11. edycji rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

W swoim podcaście Małgorzata Kożuchowska wspólnie z Katarzyną Montgomery będzie rozmawiać z osobami ze świata kultury, mody i nie tylko. Kolejne odcinki w odstępie tygodniowym będą publikowane na Spotify i innych platformach podcastowych. Za produkcję podcastu odpowiada agencja Stor9_, która od trzech lat dba o wizerunek aktorki, jej kanały social media, a także obsługę współprac ambasadorskich z markami, w tym m.in. CCC, bonprix.

Współpracujemy z Małgorzatą od trzech lat i wiemy jak wiele ciekawych historii ma do opowiedzenia, dlatego namawialiśmy ją do stworzenia podcastu, w którym mogłaby podzielić się swoim spojrzeniem na świat, przeżyciami spoza ekranów telewizyjnych czy kinowych i zaprosić gości, których historie są równie ciekawe.

Anna Zielińska prezes zarządu agencji Stor9_

W Stor9_ wizerunkiem Małgorzaty Kożuchowskiej, a także tenisisty Huberta Hurkacza i siatkarza Bartka Bednorza, zajmuje się Katarzyna Montgomery, była redaktorka naczelna m.in. magazynów „Viva!” i “Zwierciadło”. Wśród klientów agencji Stor9_, która łączy osoby publiczne z markami, zajmuje się obsługą osób publicznych oraz marek na poziomie komunikacji, rozwoju ich potencjału biznesowego oraz produkcji reklamowej, znajduje się także Robert Lewandowski, który jest jej głównym współudziałowcem.


Źródło: Stor9_

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF