...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Arkadiusz Milik i ROJO twarzami nowej platformy gamingowej

Na polskiej scenie gamingowej narodził się ciekawy projekt. Jest to całkowicie nowa platforma gamingowa sygnowana nazwiskiem piłkarza Arkadiusza Milika oraz youtubera Patryka "Rojsona" Rojewskiego. Panowie stali się partnerami strategicznymi Day of Duel, platformy, która chce szturmem podbić rynek gamingowy w Polsce.

Zanim projekt ruszy w świat, udostępniony zostanie tylko i wyłącznie w Polsce. Platforma umożliwi graczom branie udziału w przeróżnych turniejach, amatorskich jak i tych bardziej podchodzących pod profesjonalne. Spółka GGDAP wobec platformy ma ambitne plany. Do 2025 roku chcą pozyskać 125 tys. aktywnych graczy i udostępnić graczom ponad 60 gier.

Innowacja polega na prowadzeniu rozgrywek turniejowych w formie natychmiastowej gry z automatycznym zapisem wyniku oraz rozliczeniem wpisowego między graczami. Nasz autorski algorytm będzie dbał o to, aby losowe pojedynki odbywały się pomiędzy graczami na porównywalnym poziomie, tak aby zapewnić sprawiedliwe rozstrzygnięcie dla wszystkich graczy.

Szymon Gaczek, Day of Duel  

Jednym z udziałowców w platformie jest piłkarz, reprezentant Polski Arkadiusz Milik. Skład dopełni youtuber Patryk „Rojson” Rojewski, który od lat dzieli się swoją pasją do gamingu.

Gry łączą, a nie dzielą. Podobnie jak w sporcie, najlepsze emocje budzi zdrowa, wyrównana rywalizacja, odkrywanie nowych „patentów” i osiąganie kolejnych umiejętności. Możliwość współtworzenia platformy Day of Duel to kolejny „level”, na który możemy przejść wspólnie ze społecznością fanów gier.

Patryk „Rojson” Rojewski

Ruszyła również emisja akcji GGDAB Polska SA o wartości 4,65 mln zł, którą wspiera kampania crowdfundingu inwestycyjnego. Zgromadzone w ofercie publicznej środki spółka zamierza przeznaczyć m.in. na dostosowanie platformy Day of Duel do rynku polskiego, pozyskanie licencji do gier i stworzenie własnych projektów oraz zbudowanie bazy użytkowników.

Adam Daniluk