...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Audioriver Festival 2015

Audioriver to wydarzenie, które już od 2006 roku udowadnia, że taneczne brzmienia nie muszą być proste, a muzyka ambitna nie musi być trudna. To największy w Polsce festiwal z elektroniką, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc.

Od dwóch lat festiwal całkowicie się wyprzedaje, a w zeszłym roku na plaży w Płocku każdej nocy bawiło się ponad 25 tysięcy osób. Ten, kto tam wtedy był wie, że nie warto zwlekać z zakupem biletu. Ci, którzy nie zdążyli kupić wejściówek – tym bardziej.

W tegorocznym programie znajdziesz zarówno nazwiska z list przebojów, jak i zupełnie niszowe postaci: Underworld, Róisín Murphy, Adam Beyer, ALSO (Second Storey & Appleblim) live, Anja Schneider, Audion live, Baasch, Ben Klock, Bicep, Black Coffee, Breakage, Crazy P live, Panteros666/Sam Tiba/Canblaster (Club Cheval), CW/A (Clockwork & Avatism) live, Dieselboy, dBridge, Damian Lazarus & The Ancient Moons, DJ Marky feat. Stamina MC, Fur Coat, Gramatik, Graze live, Hercules & Love Affair, High Contrast, Icicle – Entropy live, Jaguar Skills, John Talabot (dj set), Joy Orbison, Kalipo live, Karenn live, Marcel Dettmann, London Elektricity Hospital Summer Set, Nervy, Noisia, Oliver Koletzki, Post Scriptum live, Rawtekk live, Roni Size Reprazent live, Rødhåd, Sebo K, Simian Mobile Disco (dj set), Solomun, SpectraSoul, Spor feat. SP:MC, Tale Of Us, Technimatic, Tiga live, Zenker Brothers, 3AM BOYZ live, Akme b2b, Piotr Bejnar, Angelo Mike & Leon, An On Bast live, Bartek Winczewski, bshosa, Bueno Bros, Dassto b2b 6 Dimension, DEAS, Ginee, Glasse, Handra, HV/Noon, Invent, Juniore b2b Conradq, Klaves, Kosmos, Last Robots, Milczanowsky, Miód, Novika & Mr. Lex, Narrenhaus, NeverAfter ft. MC LowQui, Rubber Dots, Seb Skalski & Easy, Seb & Rodrigezz, Siasia, Thomas Langner, Time2Play, Tobias Manou, Venter live, wants oraz Weepee. 

Dwie noce na plaży to jednak nie wszystko, co czeka Cię w Płocku. W piątek i sobotę, w ciągu dnia na Starym Rynku, odbywają się Targi Muzyczne Audioriver, na których wystawiają się firmy i organizacje zajmujące się muzyką alternatywną. Nowością w tym roku są występy zagranicznych gwiazd na Virgin Mobile Stage, czyli scenie zlokalizowanej bezpośrednio przy stoiskach. Oprócz polskich artystów i zwycięzców konkursu Mixcloud, wystąpią na niej Oliver Koletzki i Sebo K z Niemiec

Nie będą to jednak jedyne targi na tegorocznym Audioriver. Od 2014 festiwal promuje także polską modę niezależną. Audioriver Fashion Day, organizowany w tym roku we współpracy z Mustache, odbędzie się w sobotę 25 lipca w malowniczej scenerii dziedzińca najstarszego liceum w Polsce – Małachowianki. Podczas targów zaprezentuje się około 50 wystawców. Tuż obok stanie scena muzyczna, prezentująca brzmienia drum & bass.

Po raz kolejny festiwal zwieńczy wyjątkowa impreza o nazwie Audioriver Sun/Day, która odbędzie się w niedzielę w parku między ulicami Mostową i Rybaki (wejście od Mostowej). Na jednej scenie zagrają London Elektricity, dBridge oraz Breakage, a na drugiej Damian Lazarus stanie u boku Black Coffee i Anji Schneider.

Nieodłącznym elementem Audioriver od lat jest z kolei kino festiwalowe, które świetnie się sprawdza jako alternatywa dla koncertów, targów i zabaw. Tym bardziej, że można w nim zobaczyć niezależne produkcje, w większości niedostępne nigdzie indziej. W tym roku będą to trzy filmy: szwedzki „Ström åt folket (Power To The People)”, francuski „Industrial Soundtrack For The Urban Decay” oraz amerykańsko-francuski „Fresh Dressed”. Projekcje odbywać się będą w sobotnie popołudnie w NoveKino Przedwiośnie na ul. Tumskiej 5a. Bilet na każdy seans dostępny będzie w kasie kina za jedyne 10 zł.

Zapraszamy na www.audioriver.pl 

Audioriver Festival 2015 

Data: 24-26 lipca
Miejsce: plaża nad Wisłą oraz Stare Miasto w Płocku
Karnet dwudniowy:
Do 19 lipca: 220 zł
20-25 lipca: 250 zł
Bilet jednodniowy: 140 zł (piątek i sobota) / 50 zł (niedziela – ostatnie 100 sztuk)
Sprzedaż biletów: www.audioriver.pl oraz salony Empik

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF