...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Binance dołącza do Cyberwolves

Wiodąca giełda kryptowalut - Binance kontynuuje swój pochód w świat e-sportu i nawiązuje współpracę z Cyberwolves, organizatorem wydarzeń esportowych, przy okazji Esport Tour 2022 Series #2. W ramach przygotowanej, specjalnej oferty, widzowie turnieju mogą wygrać do 100 BUSD. Wydarzenie rozpocznie się 22 czerwca i potrwa do 3 lipca.

 

Merging e-sportu i kryptowalut jest zjawiskiem widocznym od dłuższego czasu. Najlepiej zobrazuje to decyzja Twitcha – największej platformy streamingowej. Portal w 2020 roku ogłosił wprowadzenie 10% zniżki dla wszystkich płacących kryptowalutami.

Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba partnerstw między platformami operującymi w dwóch ww. niszach. Pojawia się coraz więcej opcji obstawiania wyników meczów esportowych przy użyciu kryptoaktywów. Nie sposób nie wspomnieć również o trendujących ostatnio zjawiskach NFT oraz Metaverse, które przez wielu ekspertów uznawane są za ważną część przyszłości gamingu.

Rzetelne monitorowanie rynku pozwala zauważyć, że gamerzy i fani e-sportu zaliczają się obecnie do najbardziej kluczowych grup docelowych dla rynku krypto. Wyjście naprzeciw ich potrzebom i wpasowanie się w trend to bardzo duża szansa dla nas. W zeszłym roku chwaliliśmy współpracą z OG Esports, w ramach Binance NFT Marketplace. W kwietniu br. wsparliśmy, z kolei projekt Alpine Esport Championship. Teraz czas na działania w Polsce – w związku z tym właśnie zostaliśmy partnerem turnieju e-sportowego po raz pierwszy w kraju.

Katarzyna Wabik, Community & Marketing Manager Binance Poland

Z okazji nawiązania współpracy, Binance przygotowała specjalną ofertę, z której będą mogli skorzystać między innymi widzowie turnieju Esport Tour 2022 Series #2. Transmisje nadawane będą już od 22 czerwca na kanale Twitch CyberwolvesTV.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy dokonać rejestracji na platformie Binance za pomocą specjalnego linku aktywacyjnego, który będzie udostępniony na czacie portalu Twitch podczas transmisji turnieju. W ramach akcji promocyjnej nowy użytkownik otrzyma 15 BUSD na swoje konto Binance. Bardziej ambitnym widzom Esport Tour, giełda rzuca wyzwanie. Ten z użytkowników, który stworzy i opublikuje na Twitchu najciekawszy klip z rozgrywek, otrzyma 100 BUSD na konto Binance.

Jesteśmy bardzo podekscytowani nadchodzącym turniejem. Oficjalne partnerstwo Binance to wielkie wyróżnienie dla tegorocznej edycji Esport Tour. W tej serii ponownie zobaczymy szereg najlepszych drużyn sceny esportowej, z Europy, ale także z innych zakątków świata. To właśnie teamy, znani zawodnicy i niesamowite emocje podczas rozgrywek gromadzą przed ekranami setki tysięcy widzów. Zdajemy sobie sprawę, że jest wśród nich wiele osób zainteresowanych kryptowalutami. Dzięki współpracy z Binance dotrzemy do nich z wartościowymi informacjami oraz usługami największej giełdy kryptowalut na świecie.

Piotr Chojnowski, CEO Cyberwolves


źródło: Cyberwolves

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF