...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Biuro nieruchomości- jak wybrać?

Wiele osób posiadających mieszkania na sprzedaż zastanawiają się jakie biuro nieruchomości wybrać, aby być w pełni zadowolonym z transakcji. Dużo klientów boi się, że zostaną oszukani lub agencja nieruchomości nie spełni ich oczekiwań.

 

Współpracując z naszą firmą możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci najwyższą jakość usług oraz pomożemy w każdym problemie, który napotkasz na swojej drodze na rynku nieruchomości. Nasi pracownicy zadbają o to, aby każda sytuacja została wyjaśniona i rozwiązana w sposób prawidłowy i jak najbardziej korzystny. W naszym biurze nieruchomości pracują nie tylko agenci, którzy pomogą Ci sprzedaż lub wynająć mieszkanie, ale także cały szereg innych profesji. Są to między innymi prawnicy, rzeczoznawcy majątkowi, architekci czy budowlańcy.

Kupując mieszkanie możesz mieć pewność, że agencja nieruchomości zaproponuje Ci zaprojektowanie wnętrza czy wykonanie remontu. Jeżeli chcesz sprzedać swój lokal, to nasz rzeczoznawca majątkowy wykona specjalnie dla Ciebie indywidualną wycenę. W przypadku problemów prawnych z nieruchomością, w naszej firmie pracują także prawnicy, którzy pomogą rozwiązać wszelkie nieścisłości. Zastanawiając się, jak wybrać idealne biuro nieruchomości przede wszystkim szukaj poleceń wśród rodziny czy znajomych. Jeżeli w Internecie zainteresuje Cię jakaś firma to przeczytaj uważnie opinie na jej temat. Zdarza się, że w wielu przypadkach są one naprawdę pomocne i ułatwiają wybór. Jeżeli już na pierwszy rzut oka zaufasz jakiejś agencji nieruchomości to z całą pewnością warto poczytać lub dowiedzieć się telefonicznie czy stacjonarnie na jakiej zasadzie działa ich firma oraz jaka jest wysokość prowizji i od jakich czynników zależy. Warto wybrać firmę, której prowizja nie wynosi 1/3 wartości mieszkania, a i takie się zdarzają! Zanim podpiszesz umowę, przeczytaj ją dokładnie i zobacz, czy nic Cię w niej nie niepokoi. Nie podejmuj pochopnych decyzji, ponieważ czasem może być już za późno, żeby je odkręcić. Dobierz agenta nieruchomości według swoich preferencji. To ważne, aby było łatwo się z nim porozumieć i załatwić wszelkie niezbędne formalności.

Pamiętaj, że oprócz spraw „technicznych” musi on być także Twoim dobrym doradcą i służyć pomocą, gdy będziesz tego potrzebował/potrzebowała. Wybierz agencję nieruchomości, która dba o swoich Klientów i kontaktuje się z nimi nawet, gdy oni o tym zapominają. Musisz czuć się komfortowo i bezpiecznie korzystając z usług tego właśnie biura nieruchomości. 

Jak rozpocząć współpracę z agencją nieruchomości?

Jeżeli nasza strona internetowa i pozytywne opinie Klientów zachęciły Cię do skorzystania z naszych usług, to zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do współpracy. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i wypełnisz formularz kontaktowy. Opisz w nim to, w jaki sposób uważasz, że moglibyśmy Ci pomóc. W ciągu 24 godzin nasz agent z biura nieruchomości Warszawa skontaktuje się z Tobą i umówi spotkanie. Masz do wyboru rozmowę telefoniczną, spotkanie online lub spotkanie na żywo w naszej agencji nieruchomości. Wszystko dopasowujemy do naszych Klientów tak aby mogli oni się jak najlepiej poczuć pracując z nami. Zajmujemy się sprzedażą mieszkań, wynajmem nieruchomości oraz skupem różnego rodzaju lokali. Oprócz tego zarządzamy remontami zarówno generalnymi jak i aranżacją wnętrz. Rozwiązujemy wszelkie konflikty prawne oraz doprowadzamy sytuację związaną z nieruchomościami do porządku. Szeroki zakres świadczonych usług sprawia, że od lat jesteśmy liderem na rynku. Nie ma dla nas sytuacji nie do rozwiązania, dlatego nawet najtrudniejsze sytuacje nie sprawiają na nas wrażenia. Przy obrotem nieruchomościami na życzenie naszych Klientów załatwiamy wszelkie formalności oraz kontaktujemy się z urzędnikami. Tak naprawdę całą sytuację związaną z mieszkaniem możemy załatwić za Ciebie! To oszczędzi Ci czasu, który w dzisiejszym świecie jest tak cenny. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz odwiedzenia nas na stronie internetowej i przejrzenia naszej oferty. Biuro nieruchomości ma obecnie odziały praktycznie w każdym dużym mieście w Polsce, dlatego bez trudu trafisz do naszej agencji nieruchomości i porozmawiasz z przedstawicielem.

Biuro nieruchomości- opinie 

Rok temu zmieniłam pracę i zaczęłam zarabiać lepiej. Postanowiłam w końcu wyprowadzić się od rodziców i zacząć w końcu żyć na własną rękę. Z pomocą przyszła mi agencja nieruchomości, która w kilka dni znalazła wymarzone mieszkanie na wynajem. Doradca wysłuchał moich potrzeb i pokazał mi takie mieszkanie jakie właśnie chciałam mieć. W końcu jestem zadowolona!- Maja, 28 lat

Musiałem znaleźć większe mieszkanie dla mojej rodziny, ponieważ żona była w 8 miesiącu ciąży, a nasze córki już miały 12 lat. Dwupokojowe mieszkanie było stanowczo za małe. W ciągu tygodnia biuro nieruchomości znalazło nam piękny dom pod Wrocławiem. Lokalizacja jest świetna, ponieważ ja nie mam daleko do pracy, a dzieci do szkoły. Oprócz przepięknego domu, jest też cudowny, duży ogród, z którego na pewno będziemy korzystać.- Tomasz, 46 lat

Więcej na https://bnonline.pl/opinie-biura-nieruchomosci/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF