...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

BNP Paribas Wealth Management w Polsce z nagrodą brytyjskiego magazynu Euromoney za bankowość prywatną

BNP Paribas Wealth Management w Polsce został wyróżniony w prestiżowym, corocznym konkursie, nagrodą wiodącego, globalnego magazynu finansowego Euromoney za najlepszą jakość świadczonych usług bankowości prywatnej w Polsce. Beata Majewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej – BNP Paribas Wealth Management, odebrała nagrodę podczas czwartkowej uroczystej gali w Londynie.

Nagroda Euromoney to nie tylko wyróżnienie, ale również motywacja dla mnie i mojego zespołu. Klienci BNP Paribas Wealth Management otrzymują usługi na najwyższym światowym poziomie, świadczone przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół, w którym 70 osób posiada certyfikaty EFA i EFP. Po połączeniu z Raiffeisen Polbankiem staliśmy się liderem rynku bankowości prywatnej, a jakość usług i budowanie długotrwałych relacji to motto przewodnie naszej strategii – mówi Beata Majewska, dyrektor Departamentu Bankowości Prywatnej – BNP Paribas Wealth Management w Polsce.

BNP Paribas Wealth Management korzysta z ponad stuletniego doświadczenia, pozycji rynkowej i najlepszych praktyk  Grupy BNP Paribas, która jest numerem 1. w dziedzinie Wealth Management w Strefie Euro i siódmym co do wielkości graczem Wealth Management na świecie.

Nagroda dla BNP Paribas Wealth Management została przyznana przez prestiżowy brytyjski magazyn Euromoney zajmujący się sektorem finansowym. Magazyn Euromoney co roku tworzy światowy ranking instytucji finansowych oferujących dedykowane usługi dla klientów bankowości prywatnej. Nagrody za bankowość prywatną przyznawane są poprzez głosowanie specjalistów zarządzających majątkiem. Eksperci oceniają zakres świadczonych usług, relacje z klientami, ofertę produktową, standardy jakości oraz wyniki finansowe. Częścią oceny jest także głosowanie uczestników na wybranego konkurenta, który uważany jest za wiodącego i najlepszego na rynku.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF