...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bolt inwestuje w zespół ekspertów by wesprzeć rozwój w Polsce

Bolt

Do platformy miejskiej mobilności Bolt dołączyły nowe talenty. Wzmocnią one potencjał zespołu Bolt i pomogą w budowaniu długofalowej strategii rozwoju w kraju. Aktualnie w polskim zespole platformy pracuje ponad 150 osób, w tym 21 w międzynarodowym zespole developerskim. Do końca 2021 Bolt planuje zwiększyć zatrudnienie o połowę.

Nowe osoby w zespole Bolt to Magdalena Mazur zatrudniona jako Head of Public Policy w Polsce, Radosław Mincewicz został liderem lokalnego zespołu Bolt Business w zakresie sprzedaży, natomiast Iwona Potajczuk-Pomarańska objęła stanowisko Regional People Partner dla Polski, Czech oraz Słowacji.

Magdalena Mazur jako Członek Zarządu związana jest też z WiseEuropa, think tankiem zajmującym się dostarczaniem strategicznej analizy politycznej i gospodarczej na poziomie polskim i europejskim. Wcześniej pracowała m.in. w firmie Facebook, gdzie także zajmowała się rozwojem obszaru Public Affairs. W Bolcie odpowiada za budowanie relacji z władzami lokalnymi oraz państwowymi. Radosław Mincewicz ma wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży, także w startupach. Przez 2 lata pełnił rolę Sales Managera i stworzył zespół sprzedażowy w jednej z popularnych platform dostarczających zakupy, natomiast z Agorą, jednym z największych niezależnych wydawnictw w Polsce był związany przez prawie 4 lata. W polskim oddziale Bolta objął rolę Country Sales Lead dla Bolt Business – odpowiada za sprzedaż usług transportowych dla biznesu. Natomiast Iwona Potajczuk-Pomarańska dołączyła do Bolt by dzielić się doświadczeniem zdobytym w szybko rozwijających się organizacjach z obszaru bankowości – mBank, czy technologii – Xstream oraz SoftwareMill. W Polsce, Czechach i Słowacji odpowiada, przede wszystkim, za budowanie wspierającej rozwój i innowacyjność kultury organizacyjnej. Liderzy obszarów działalności biznesowej Bolta tak podsumowują rozwój zespołu platformy w Polsce:

Łukasz StachowiakCieszy mnie, że nasz zespół rozwija się pomimo kryzysu zdrowotnego jaki dotknął także Polskę. To, że od ponad roku rozwijamy zespół, a w szczycie pandemii kontynuowaliśmy zatrudnianie nowych osób to dla mnie potwierdzenie, że nasz sposób zarządzania się sprawdza.

Łukasz Stachowiak, Country Manager Bolt w Polsce

 

Valerii RomanovSzybki rozwój naszych usług sprawił, że potrzebowaliśmy natychmiastowego wsparcia w postaci najlepszych ekspertów. Tworzymy zespół, który nie boi się nowych wyzwań i dzieli naszą wizję tworzenia przystępnych cenowo, wygodnych i odpowiedzialnych rozwiązań z zakresu miejskiej mobilności.

Valerii Romanov, Country Manager Bolt Rentals w Polsce

Michal_Dubisz_Praca w tym zespole to ogromna przyjemność – dla mnie to był najlepszy rok w mojej karierze. Nasz niezwykle szybki wzrost nie przeszkodził nam w zachowaniu startupowego podejścia do wyzwań, a różne doświadczenia wzbogacają nas i pozwalają dostarczać jeszcze lepszej jakości usługi naszym klientkom i klientom.

Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce

Bolt – pierwsza europejska super-aplikacja – jest jedną z najszybciej rozwijających się platform mobilnosci w Europie i Afryce z ponad 75 milionami pasażerów w 45 krajach. W czasie pandemii, w Polsce, platforma wprowadziła hulajnogi do ponad 20 miast a dostawy jedzenia Bolt Food w 4.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF