...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Bonus bez obrotu – Czym jest i jaki bukmacher go oferuje?

Bonus bez obrotu to jeden z najciekawszych bonusów oferowanych przez bukmachera. Dodatkowe środki wpadają na twoje konto już podczas rejestracji na stronie bukmachera. Jak można go odebrać i jaki bukmacher go oferuje?

 

Bonus bez obrotu u bukmachera ETOTO

ETOTO to obecnie jeden z niewielu bukmacherów, którzy oferują swoim graczom taki bonus. Branża bukmacherska słynie z bardzo dużych bonusów powitalnych i nie inaczej jest w ETOTO gdzie bonus powitalny składa się z POTROJENIA środków na grę oraz freebet do 70 zł. Wystarczy tylko użyć kodu promocyjnego podczas rejestracji nowego konta i bonus zostanie dodany do twojego konta.

Jakie bonusy oferują bukmacherzy dla nowych graczy?

Bukmacherzy oferują wiele bonusów dla nowych graczy, ważne jest jednak zapoznanie się z regulaminem oraz sprawdzenie warunków promocji. Bardzo często bukmacherzy oferują duże bonusy bukmacherskie, ze skomplikowanymi warunkami obrotu. Dlatego też warto szukać w ofercie bukmachera bonusu bez obrotu. Taki bonus zazwyczaj uwalniany jest w momencie zagrania pierwszego zakładu. Po wygranym zakładzie uwolnione środki można już bez problemowo wypłacić lub użyć na kolejne zakłady.

Zalety gry u bukmachera ETOTO

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, bukmacher ETOTO przyciąga nowych i stałych klientów nie tylko atrakcyjnymi bonusami, ale także obecnością wysokich kursów na najpopularniejsze wydarzenia sportowe. Wśród wielu zalet bukmachera ETOTO warto wymienić :

  • wysokie kursy na zakłady bukmacherskie.
  • szeroka oferta zakładów przedmeczowych
  • oferta zakładów live na każde spotkanie twojej ulubionej drużyny
  • szybka aplikacja mobilna, która dodatkowo umożliwia odbiór freebetów
  • dostępna opcja early cash-out.
  • zakłady na sporty wirtualne i gry karciane

ETOTO – Legalny polski bukmacher

ETOTO Zakłady bukmacherskie to czołówka na polskiej scenie zakładów. Ambasadorem marki jest najpopularniejszy komentator sportowy w kraju – Mateusz Borek. Dodatkowo z organizacją współpracują Artur Wichniarek, czy Edward Durda. Od niedawna na kanale YT, ETOTO produkuje serię Piłkarski Roast, w którym Borek i Durda oglądają największe kiksy z lig piłkarskich w Polsce. Bukmacher stawia na najwyższą jakość swoich usług, dlatego też ważne dla niego są relacje z graczami i typerami korzystającymi z ich zakładów.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF