...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dawaj na Hip Hop Kemp 2018 – 17. edycję festiwalu z atmosferą!

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać na Kemp? Spieszymy z informacjami dobrymi jak hradcowy langosz i pewnymi jak aftery w hangarach – przygotowania do Hip Hop Kemp 2018 trwają pełną parą!

Między 23 a 25 sierpnia tysiące pozytywnych osób ponownie spotka się na terenie byłego lotniska wojskowego w Hradec Králové, niecałe 50 km od polsko-czeskiej granicy. Jedni przyjadą tutaj dla koncertów głównych headlinerów, inni by w ciągu trzech dni zaliczyć kilka występów prawdziwej czołówki polskiej rap sceny, a jeszcze inni by po prostu zbić pionę ze swoimi ziomkami, których nie widzieli od ostatniego Festiwalu z Atmosferą.

Podczas międzynarodowego święta kultury czterech elementów każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród artystów, którzy co roku goszczą na hradeckiej scenie, nie brakuje klasyków zza oceanu, ale również świeżaków z nowymi pokładami energii. Line-up urozmaica także czołówka sceny europejskiej oraz niezliczone rzesze tancerzy breakdance, grafficiarzy, DJ’ów i freestyle’owców.

Do składu HHK 2018 dołączyli już: HOPSIN, CHIEF KEEF, YOUNG M.A, $UICIDEBOY$, HILLTOP HOODS, BILL $ABER, EVIDENCE, JOYNER LUCAS, IMMORTAL TECHNIQUE, FASHAWN, DEVIN THE DUDE, THE BEATNUTS, JERU THE DAMAJA, ILLA J, KĘKĘ, JWP/BC, GRUBSON & LIVEBAND, PALUCH, BONSON + LAIKIKE1, SOULPETE I KPSN, ZIPERA, JARECKI, ŻABSON oraz BOR CREW SHOWCASE: SZPAKU, GEDZ, KOBIK.

Bilety dostępne są w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na www.hhk.pl/bilety

Najszybsze info o nowych odsłonach, wspomnienia i festiwalowe smaczki oraz porządną dawkę rapu i ciekawostek o kulturze hip-hopowej znajdziesz na facebookowej grupie HHKempowicze – Koncerty / Zajawki / Klimaty [www.fb.com/groups/hhkempowicze]

HIP HOP KEMP

23-25 sierpnia 2018 / Hradec Králové, Czechy

Więcej:
www.hhk.pl

www.fb.com/hiphopkempppl

www.instagram.com/hhk.pl

www.snapchat.com/add/hiphopkemppl

 

 

O KEMPIE

17 lat temu, tuż za naszą południową granicą grupa prawdziwie zajawionych ludzi postanowiła stworzyć festiwal poświęcony w całości najpiękniejszej pasji świata. Pomysł był prosty, ale jednocześnie wymagający – skupić w jednym miejscu miłośników hip-hopu, ogromną dawkę rapu z całego świata, dużo dobrego tańca, najlepszych artystów graffiti, a całość dopełnić niepowtarzalnym klimatem czeskiego chilloutu. Tak przygotowana akcja nie mogła nie wypalić! Na przestrzeni lat Hip Hop Kemp obrósł zupełnie zasłużoną legendą i stał się mekką wyznawców kultury hip-hop z całej Europy.

Lista kultowych artystów, którzy rozbujali kempową scenę, zdaje się nie mieć końca, wliczając w to takich kotów, jak Kendrick Lamar, Method Man i Redman, The Roots, De La Soul, Ceelo Green, Joey Bada$$, Action Bronson, Mobb Deep, Yelawolf, Machine Gun Kelly, Anderson Paak., czy Macklemore z Ryanem Lewisem oraz dziesiątki najbardziej cenionych graczy naszego polskiego podwórka. Gdy dodamy do tego wakacyjne słońce, czeskie jedzenie i naprawdę niespotykaną nigdzie indziej atmosferę prawdziwej wolności, to jasne stanie się, że właśnie Hip Hop Kemp jest najlepszą opcją na spędzenie wakacyjnego urlopu!

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF