...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego warto uprawiać zimowe aktywności z Garmin Fenix 7?

dlaczego-warto-uprawiac-zimowe-aktywnosci-z-garmin-fenix-7

Garmin Fenix to marka smartwatchy, która przez wielu profesjonalnych sportowców uznawana jest za absolutny numer jeden w swojej kategorii. Każda kolejna seria spod znaku Garmin Fenix okazuje się hitem sprzedażowym ze względu na ogromną wytrzymałość i niezliczoną liczbę wyspecjalizowanych funkcji. Czym przyciągnie uwagę kolejna generacja: Garmin Fenix 7? Oto wzystko, co warto wiedzieć na temat nowego smartwatcha Garmin Fenix 7.

Garmin Fenix 7 – najlepsze smartwatche dla sportowców

Garmin Fenix 7 to najnowsza generacja zegarków, które od lat cieszą się uznaniem wśród sportowców z całego świata. Czym przyciąga nowa odsłona? Mamy tutaj wszystko, czego wymaga się od nowoczesnego zegarka: dokładny GPS, wydłużony czas pracy na baterii dzięki instalacji paneli fotowoltaicznych, możliwość obsługi zarówno na dotyk jak i za pomocą przycisków a także całą masę wyspecjalizowanych funkcji, dzięki którym realizowane treningi są jak najefektywniejsze.

Najnowszy zegarek Garmin Fenix 7 jest oczywiście wodoszczelny. Chroni go również bardzo odporna obudowa wykonana z wyselekcjonowanych tworzyw. Producent podkreśla, że w sprzyjających warunkach atmosferycznych smartwatch może działać nawet przez pięć tygodni bez ładowania (w trybie GPS 5 dni), co jest znakomitym wynikiem.

Garmin Fenix 7 – dostępne warianty

Producent przygotował 3 rozmiary zegarka Garmin Fenix 7. Mianowicie: Garmin Fenix 7S, Garmin Fenix 7 (wersja standardowa) i Germin Fenix 7X. Pierwsza z wymienionych, 7S wyróżnia się najmniejszym rozmiarem – koperta ma 42 mm średnicy, zaś pasek ma szerokość 20 mm. Wersja klasyczna ma 47 mm średnicy, a pasek jest szerokości 22 mm. Wersja największa posiada 51 mm średnicy, a pasek ma szerokość aż 26 mm. Paski we wszystkich wersjach rozmiarowych są produkowane w systemie Quickfit.

W porównaniu z poprzednią linią Garmin Fenix 6 nie nastąpiły zmiany w przekątnej ekranów. Wynoszą one odpowiednio 1,2 cala, 1,3 cala oraz 1,4 cala. Z większym rozmiarem w parze idzie oczywiście większy wyświetlacz.

W każdym rozmiarze są dostępne również osobne 3 wersje. Mianowicie:

  • wersja standardowa,
  • wersja Solar – zainstalowane są w niej panele fotowoltaiczne, dzięki którym czas pracy na baterii bez ładowania może zostać wydłużony nawet do pięciu tygodni,
  • wersja Sapphire Solar – Gorilla Glass zastąpiono tam szkłem szafirowym, zaś stal zastąpiono tytanem, co gwarantuje jeszcze większą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Jakie funkcje oferuje Garmin Fenix 7?

Garmin Fenix 7 umożliwia analizowanie wyników sportowych w wielu dyscyplinach, takich jak kolarstwo górskie, narciarstwo, bieganie, biegi narciarskie, jazda na snowboardzie czy siłownia. Wyposażono go m.in. w następujące funkcje:

  • pomiar dynamiki biegów narciarskich – poprzez sparowanie z paskiem na klatkę piersiową sprzedawanym oddzielnie realizacja pomiarów biegów narciarskich stanie się jeszcze dokładniejsza,
  • skituring – zapewnia dostęp do aktualnych informacji na stoku – opcja ta odróżnia jazdę na nartach od podejścia, pomiary są dostosowywane do charakterystyki aktywności,
  • dynamika jazdy na rowerze górskim,
  • funkcje surfingowe,
  • symulacja czasu wyścigu,
  • statystyki efektywności.

Źródło: mediaexpert.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF