...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Igor Janke i Układ Otwarty w nowym studiu z pierwszym milionem odtworzeń

UKLAD OTWARTY

Układ Otwarty – niezależny podcast i videocast Igora Janke będzie wspólnie produkowany przez agencję eContentLab i Sito Strategy. Łączna liczba odtworzeń Układu Otwartego przekroczyła jeden milion.

Po czterech miesiącach od startu Układ Otwarty notuje systematyczny wzrost zasięgów. Powstało już dokładnie sto rozmów. Z gośćmi pochodzącymi z różnych środowisk i reprezentującymi różne poglądy. – Chciałem wyjść poza bańki ideowe i jak na razie to się udaje. Cieszę się, że taką potrzebę ma coraz więcej odbiorców – mówi Igor Janke.

W produkcjach Igora Janke, które wyróżniają się na tle tego, co dominuje w mediach, widzimy duży potencjał. Oferujemy coraz więcej usług z zakresu produkcji wideo oraz digital marketingu i udział w takich projektach jak Układ Otwarty wpisuje się w nasza strategię rozwoju

Mikołaj Tocki, dyrektor zarządzający eContentLab

 

Produkcja programów będzie realizowana w studiu Sito Strategy, prowadzonym przez dziennikarza radiowego Jakuba Sito. – Widzimy jak dynamicznie rośnie oglądalność Układu Otwartego i bardzo nas cieszy, że możemy wziąć udział w rozwoju projektu. Przygotowaliśmy nową oprawę programu i nową scenografię w studiu

Jakub Sito

 

Dzięki współpracy z eContentLab i Sito Strategy Układ Otwarty przeskakuje na wyższy poziom technologiczny. Będę miał możliwość prowadzenia programów na żywo, zapraszania większej liczby gości i lepszej jakości łączeń

Igor Janke

Układ Otwarty pozostaje nadal w 100 procentach niezależny i jego jedynym właścicielem jest Igor Janke.

Układ Otwarty wystartował 9 września ubiegłego roku. Rozmów Igora Janke można słuchać zarówno na wszystkich znaczących platformach podcastowych jak i oglądać na You Tube. Podcast notuje systematyczny wzrost zasięgów.

Po kilku latach przerwy na pracę biznesie Igor Janke wrócił do tworzenia treści. Jest też szefem niezależnego think tanku Instytut Wolności i twórcą Szkoły Przywództwa Instytutu Wolności. Wcześniej przez 20 lat pracował jako dziennikarz. Był m.in. szefem działu politycznego „Rzeczpospolitej”, redaktorem naczelnym PAP, prowadził programy radiowe i telewizyjne, współtworzył portal Salon24. Jest autorem trzech książek.

eConentLab to agencja marketingowa będąca częścią spółki e-Kiosk SA, największego dystrybutora e-prasy w Polsce, który skupia w jednym miejscu zarówno katalog e-prasy, ebooków jak i audiobooków.

Sito Strategy to agencja kreatywna, której właścicielem jest dziennikarz radiowy i telewizyjny Jakub Sito (obecnie prowadzący autorską audycję Chillizet Business Lounge w radiu Chillizet). Poza obszarem strategicznym i konsultingowym, jednym z filarów działalności jest produkcja jakościowego contentu audio i wideo: produkcja podcastów, webinarów, konferencji, szkoleń i innych stawiających na interakcję form wykorzystywanych w nowoczesnym marketingu treści. Studio mieści się w Centrum Kreatywności Targowa na warszawskiej Pradze.

Centrum Kreatywności Targowa jest inkubatorem przedsiębiorczości sektora kreatywnego prowadzonym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Oferowany program Centrum wspiera rozwój zawodów przyszłości oraz pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu biznesu przez młode firmy, którym oferuje również biura do wynajęcia. CK Targowa jest też miejscem inspirujących spotkań, programów szkoleniowych, edukacyjnych i kulturalnych w oryginalnie zaprojektowanej przestrzeni konferencyjno-wystawienniczej.

Centrum Kreatywności Targowa