...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dorota Łoboda-Kąkowicz nowym CEO Adrino

Dorota Łoboda-Kąkowicz

W Adrino, największej w Polsce sieci reklamy native i rich media, doszło do zmiany na stanowisku CEO. Nową Chief Executive Officer została Dorota Łoboda-Kąkowicz, będąca dotychczas w Adrino Managing Directorem. Dorota Łoboda-Kąkowicz zastąpiła na tym stanowisku Jacka Dymkowskiego.

Dorota Łoboda-Kąkowicz pracuje w branży marketingowej od 2009 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w GroupM oraz w Mindshare. Do Grupy Netsprint, której Adrino jest częścią, dołączyła w 2017 roku, początkowo jako Head of Strategy Division. Od września 2019 roku była Managing Directorem Adrino. Na stanowisku CEO będzie koncentrowała się na rozwoju oferty w oparciu o rozwiązania technologii programmatic, kładąc nacisk na automatyzację oraz poszerzanie możliwości kreatywnych firmy, a także wzrost pozycji Adrino w zakresie kampanii 360 stopni.

Dorota swoją pracą i zaangażowaniem w Adrino pokazała nam, że zasługuje na jeszcze większe zaufanie. Jesteśmy przekonani, że dzięki swoim kompetencjom, doskonałej znajomości rynku, produktów, ale także zespołu, Adrino pod jej przywództwem będzie kontynuowało obraną przez spółkę strategię dynamicznego rozwoju.

Agata Lauko, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Adrino


Źródło: Informacja prasowa Adrino

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF