...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Dorota Sulich-Długosz i Katarzyna Czarnacka dołączają do agencji Prospero Film & Media

Prospero Film & Media

Prospero Film & Media, jedna z najbardziej doświadczonych na rynku agencji specjalizujących się w działaniach typu branded content, powiększa swój zespół o dwie nowe osoby z branży reklamy mediowej.

Dorota Sulich-Długosz obejmie stanowisko Key Accound Director a Katarzyna Czarnacka stanowisko Project Director. Będą odpowiedzialne za realizację projektów niestandardowych w obszarze video, digital oraz w mediach tradycyjnych. Skoncentrują się także na rozbudowie działu New Business oraz obsłudze kluczowych klientów.

Przez 6 ostatnich lat obie pracowały w biurze reklamy lifestylowo-kulinarnej platformy KUKBUK. Sulich-Długosz pełniła w nim funkcję dyrektora, a wcześniej pracowała m.in. w wydawnictwach Edipresse Polska i Marquard Media Polska. Czarnacka w KUKBUKU pełniła funkcję managera ds. reklamy, gdzie zajmowała się głównie projektami niestandardowymi, a wcześniej przez 4 lata pracowała w wydawnictwie Bauer oraz agencji doradztwa personalnego Most Wanted.

Prospero Film & Media to założona w 2007 roku butikowa agencja zajmująca się komunikacją marketingową marek i organizacji. Specjalizuje się w działaniach z zakresu branded content i sponsoringu. W ramach prowadzonych projektów ulokowała ponad 40 marek w produkcjach kinowych, telewizyjnych i internetowych realizowanych na 6 kontynentach. Od 9 lat realizuje na wyłączność całość świadczeń reklamowych dostępnych
w programie MasterChef. W jej portfolio znajdują się także największe telewizyjne i internetowe produkcje kulinarno-lifestylowe: Top Chef, Hell’s Kitchen, Mapa smaków. Michel Moran czy serial Wmiksowani.pl. Prospero Film & Media opracowuje i prowadzi także projekty niestandardowe dla firm z branży kulinarnej i lifestylowej. W swojej ofercie posiada ponadto kompleksową obsługę PR, produkcję video oraz planowanie i zakup mediów. CEO
agencji jest Anna Sanocka, a na stanowisku Head of PR & Events wspiera ją Natalia Duma.


Źródło: Informacja prasowa Prospero Film & Media

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF