...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Endorfina Events partnerem rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie

Agencja eventowa Endorfina Events dołączyła do partnerów rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. W ramach współpracy agencja pomoże w organizacji wydarzeń odbywających się w 9. edycji rankingu.

Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie jest organizowany od 2011 roku. Na początku lista laureatów była subiektywnym wyborem redakcji po całorocznych poszukiwaniach najbardziej kreatywnych osób. W 2016 roku, w związku z rosnącą rozpoznawalnością i prestiżem rankingu, została wprowadzona bezstronna Kapituła mająca za zadanie wybór pięćdziesięciu najbardziej kreatywnych ludzi w Polsce w danym roku, spośród nadesłanych zgłoszeń.

– Współpraca przy organizacji wydarzeń związanych z rankingiem 50-ciu Kreatywnych otwiera przed nami wiele możliwości biznesowych, a także jest nowym i ciekawym doświadczeniem. Długoterminowy projekt, który daje możliwość stworzenia nowej jakości wydarzenia o ugruntowanej już pozycji w branży, jest wyzwaniem, które podejmujemy z wielką przyjemnością. Jesteśmy przekonani, że obcowanie z tak kreatywnym gronem ludzi będzie dla nas źródłem dodatkowej inspiracji. – komentuje Michał Kaleta, Managing Director w Endorfina Events.

Anita Florek