...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Fabrizio Romano gościem polskiego programu

Fabrizio Romano, czyli zagraniczny dziennikarz, o którym coraz częściej słyszymy w polskich portalach sportowych. Najlepiej poinformowana na rynku transferowym persona ze świata mediów mogła zaszczycić swoim występem polskich odbiorców. Fabrizio został zaproszony do programu Okno Transferowe LIVE portalu meczyki.pl.

Mimo, że występ krótki to jednak był dość treściwy. Przede wszystkim została poruszona sprawa, którą żyje cała piłkarska społeczność wśród Polaków, a mowa tu o transferze Roberta Lewandowskiego. Dziennikarz podzielił się swoją opinią nt. całej wojny reprezentanta z Bayernem Monachium i jego zdaniem jest on o wiele bliżej przejścia do FC Barcelony niż pozostania w klubie z Bawarii.

Prócz tego włoski dziennikarz opowiedział o najciekawszych transferach, które mają zostać dopięte w ciągu tygodnia. Na jego liście pojawili się Raphinhia (z Leeds do Chelsea lub Barcelony), Richarlison (z Evertonu do Tottenhamu) oraz Dembele (wygasający kontrakt w Barcelonie, nieznany kierunek). Nie obyło się również pytania o transfer w Ekstraklasie, o którym zostaliśmy poinformowani przez samego Fabrizio kilka dni temu. Portugalczyk Alfonso Sousa zasilił Lecha Poznań już oficjalnie.

Przede wszystkim dla mnie podawanie informacji o wszystkich klubach piłkarskich to przyjemność. Łatwo jest mówić o topowych drużynach, na moim Twitterze jest mnóstwo newsów o najlepszych. Ludzie bardzo się cieszą, kiedy wspominam również o ich drużynach z mniejszych lig. Dla mnie podawanie sprawdzonych informacji jest absolutnie normalne, nieważne czego konkretnie dotyczą.

Fabrizio Romano na swoim Twitterze ponad 9 milionów obserwujących. Występuje on na wielu międzynarodowych programach w charakterze eksperta od rynku transferowego. Jego hasło „Here we go!” potwierdzające dokonanie transferu stało się już kultowe w społeczności piłki nożnej.

Adam Daniluk