Facebook tworzy nowe stanowisko Head of Poland – obejmie je Agnieszka Kosik

1 141

13 sierpnia br. Agnieszka Kosik dołączyła do warszawskiego zespołu Facebooka w roli Head of Poland. Będzie odpowiedzialna za rozwój działalności firmy na polskim rynku.

Na stanowisku Head of Poland Agnieszka Kosik będzie kierowała istniejącym zespołem w ramach warszawskiego biura, współpracującym z polskimi klientami i działającym w kierunku rozwoju biznesu na polskim rynku.

-Bardzo się cieszę że mogę powitać Agnieszkę Kosik w Facebooku. Mam ogromny szacunek dla jej wiedzy, długoletniego doświadczenia, sukcesów i jestem przekonany, że będzie bardzo silnym wzmocnieniem naszego polskiego zespołu i pozwoli na jeszcze bliższą współpracę z naszymi partnerami w Polsce oraz wzmocnienie ich pozycji biznesowej. Dołączenie Agnieszki, a zarazem utworzenie stanowiska Head of Poland jest jasnym dowodem naszego silnego zaangażowania w Polsce, a także dużego znaczenia regionu Europy Środkowo-Wschodniej w strategii firmy – skomentował Robert Bednarski, Country Director CEE, kierujący działalnością Facebooka w regionie.