...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością

SsangYong

Pasja przerodziła się w biznes i Jacek Ballaun zajął się profesjonalnym serwisem i sprzedażą nowych i używanych samochodów. Do tej pory zaufało mu ponad 50 tys. zadowolonych klientów. Od 2021 roku w ofercie można znaleźć również nowe samochody koreańskiej marki SsangYong.

Kim jest Jacek Ballaun? Przede wszystkim można powiedzieć, że jest pasjonatem motoryzacji. Już w młodości w swoim garażu składał i naprawiał samochody i motocykle, takie jak Willysy czy Harleye. Nie tylko jednak spędzał czas w garażu, pasja zaprowadziła go na trasy rajdowe i tory wyścigowe, gdzie sam ścigał się własnoręcznie zbudowanymi Fiatami 126p. Prowadził też zespół rajdowy Nissana z takimi kierowcami jak Robert Herba czy Michał Rej. Wspólnie zdobyli rajdowe Mistrzostwo i Wicemistrzostwo Polski.

SsangYong Motor Company to najstarsza koreańska marka motoryzacyjna. Powstała w 1954 roku, czyli ma ponad 67 lat doświadczenia na rynku. Wtedy jeszcze pod inną nazwą, przeszła gruntowną modernizację po tym jak część firmy została zakupiona przez niemiecki koncern Mercedes Benz w 1993 roku.

Spowodowało to wymianę technologiczną i podniesienie statusu aut pochodzących z Korei. Jeszcze dwadzieścia lat temu uznawano je za tańszą alternatywę dla rodzinnych samochodów. Jednak w ostatnich latach po wprowadzeniu wielu zmian technologicznych i nowych modeli auta te nie tylko nie ustępują konkurencji jakością, ale także zmienia się na korzyść w znacznym stopniu ich wizerunek

Firma przekazała również, że idąc z duchem czasu, planuje wprowadzać również do swojej oferty samochody z napędem czysto elektrycznym. Jest już pierwszy model z napędem elektrycznym Korando.

Koreańska marka w swojej ofercie, ma wiele samochodów na każdą kieszeń, jednak w ostatnich latach SUV-y cieszą się niezwykłą popularnością. Na naszym rynku dostępnych jest pięć modeli. 

Oprócz dobrych podzespołów nowa stylistyka i wielkość z pewnością trafią zarówno do indywidualnych kierowców jak i rodzin, oraz firm. Dla specjalistycznych przedsiębiorców jest także do wyboru wielofunkcyjny pickup z możliwością zabudowy bagażnika. 

Jednak wśród wszystkich modeli Jacek Ballaun ma swój ulubiony, jaki?

Korando — to  samochód, który warto zobaczyć i przejechać się nim. Produkowany od 1983 roku Korando jest ulubieńcem Jacka Ballauna. Jak sam określił, jest to po prostu bardzo dobre nowoczesne auto. Obecnie w sprzedaży znajduje się już czwarta generacja tego modelu. Od pozostałych różni się tym, że powstała od nowa, oznacza to, że nie jest oparta na poprzednich rozwiązaniach, ale ma całkowicie nowe wnętrze, silnik, jak i nadwozie.

14 lutego Ballaun i SsangYong zapraszają na Walentynkowy konkurs. Przez cały tydzień na mediach społecznościowych salonu, będzie trzeba oznaczyć kilku znajomych, z którymi chciałbyś się wybrać na weekend do Malowej Góry i uzasadnić dlaczego. Do wygrania weekend w domku właśnie w Malowej Górze dla maksymalnie 9 osób. Na miejsce dojedziecie wybranym przez Was samochodem SsangYong Tivoli, Tivoli Grand lub Korando z pełnym bakiem na ten weekend!

Szczegóły konkursu na i regulamin na stronie zgłoszenia: https://www.instagram.com/ballaun_auto_centrum/

Link do regulaminu konkursu: https://ballaun.com.pl/o-nas/praca-u-nas/9-o-nas/117-regulamin-konkursu.html
Link do fanpage’a na FB: https://www.facebook.com/BallaunAutoCentrum

 

 

 

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF