...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

GRA O SUKCES / GRA O BIZNES. Transmisja LIVE z wydarzenia dostępna również na Facebooku!

Już w ten czwartek o godzinie 14.30 na Facebooku Business in Brief rusza transmisja live z wyjątkowego wydarzenia, jakie przygotowaliśmy dla Was wspólnie z partnerami. Jeśli spodziewacie się nudnych prezentacji, przydługich paneli, straconego czasu... pozwólcie, że Was zaskoczymy.

 

GRA O SUKCES / GRA O BIZNES
Jak dołączyć do Kreatywnych w Biznesie

SUKCES / GRA O BIZNES. Jak dołączyć do Kreatywnych w Biznesie – to nie będzie kolejna przewidywalna konferencja. Planujemy już przez samą nietypową formę gry kreatywnej, zaangażować uczestników w tematykę kreatywnego podejścia do pracy, a co za tym idzie, do tworzenia innowacyjnych rozwiązań.

– Zasady gry są proste. Już na początku uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, w któryc odwiedzą trzy stacje i rozwiążą przygotowane zadania. Stworzymy mapę empatii, piramidę skojarzeń i będziemy abstrahować. Stawką będzie nowa wiedza, techniki kreatywne, narzędzia działania i kontakty. Nie zabraknie też ukrytych agentów, zadań specjalnych i łamigłówek do rozwiązania. – mówi Justyna Lach, marketing manager Concordia Design. Dobra zabawa i silne emocje gwarantowane.

Wydarzeniu będą towarzyszyć krótkie prezentacje Grzegorza Kiszluka (Magazyn BRIEF) oraz Daniela Michalskiego (EU Wearables/GOCLEVER); panel ekspercki z udziałem m.in. Elizy Kruczkowskiej (Polski Fundusz Rozwoju oraz Rada Programowa Brief) i Adama Tychmanowicza (Yanosik). Dyskusję poprowadzi Joanna Rubin (autorka bloga NaKawie.pl oraz książki “Twarze polskiego biznesu”).

16 lutego w YouNick spotkają się m.in. przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i funduszy inwestycyjnych z regionu. Wszystko po to, by wspólnie wymienić się doświadczeniami z nieszablonowego podejścia do biznesu, pokazać przedsiębiorców i innowatorów wywodzących się z Wielkopolski oraz zastanowić nad potencjałem i działaniami, które można podjąć dla regionu i jego przedsiębiorców. 

Organizatorami wydarzenia są: Concordia Design, YouNick, SpeedUp Group, Mindsailors Design Studio, FILMPOINT | videomarketing, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Business in Brief.

::

*50-tka Kreatywnych w Biznesie to ranking marki „Brief” (pierwsza edycja w 2010r.), prezentujący sylwetki osób, które wykazały się największą kreatywnością w prowadzeniu biznesu. Ranking przedstawia osoby zarówno zarządzające dużymi firmami działającymi na kilku rynkach, jak i przedstawicieli sektora MSP czy startupowców. Łączy ich niesztampowe podejście do biznesu, dzięki któremu osiągają sukcesy bez względu na branżę, w której działają. 

O kolejności w rankingu zadecyduje Rada Programowa, w skład której wchodzą m. In.: Eliza Kruczkowska, Rafał Plutecki, Dariusz Żuk, Robert Bednarski oraz laureaci pierwszych miejsc w poprzednich edycjach. 

Trwa właśnie 7. edycja rankingu, która zakończy się uroczystą Galą 27 kwietnia 2017.
Informacje o zgłoszeniach dostępne TUTAJ.

::

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF