...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

GRID and WePlay Esports przedłużają partnerstwo

GRID x WePlay

GRID, platforma zbierające dane e-sportowe i gamingowe przedłużyła współpracę z firmą WePlay Esports na kolejny rok.

Umowa skupia się na zarządzaniu zasobami danych, dystrybucji i wszystkich transmisji WePlay Esports, czołowej firmy należącej do WePlay Holdings zajmującej się wprowadzeniem kreatywnych rozwiązań w obszarze transmitowania i produkcji w e-sporcie. Dodatkowo GRID zapewni sobie dodatkowe usługi z zakresu integralności i bezpieczeństwa danych.

W GRID jesteśmy oddani budowaniu długotrwałych relacji z naszymi partnerami. Współpraca z WePlay Esports jest przykładem tego, co to znaczy mieć wzajemnie satysfakcjonujące partnerstwo. Przez ostatnie dwa lata WePlay Esports ulepszyło swoją transmisję i poprawiło interaktywne wrażenia z treści e-sportowych. Cieszymy się, że możemy nadal wykorzystywać dane WePlay Esports i dostarczać im zasoby, których potrzebują, aby nadal być liderem innowacji w transmisji. Ich podejście do zaangażowania fanów jest punktem odniesienia dla tego, w jaki sposób oficjalne dane e-sportowe mogą być wykorzystywane jako paliwo do rozwoju całej branży.

Charley Hanley-Nickolls, dyrektor ds. zakupów, GRID Esports

W 2021 roku GRID wspierał WePlay Esports w jednym z najczęściej oglądanych turniejów e-sportowych. Współpraca obejmowała wszystkie turnieje CS:GO i Doty 2 firmy oraz najważniejsze transmisje rosyjskojęzyczne. Rekordowy stream PGL Major Stockholm osiągnął szczyt ponad 865 tys. jednoczesnych widzów podczas finałowego meczu. Konkurs WePlay AniMajor ustanowił dodatkowy rekord z ponad 37 milionami godzin oglądania.

W 2022 roku naszym celem jest dalsze poszerzanie naszego portfolio o kolejne gatunki i skupienie się na organizacji wydarzeń tematycznych. We wszystkich naszych inicjatywach dążymy do kontynuowania naszych innowacji i ulepszania WePlay Esports. Nasze partnerstwo z GRID pozwala na maksymalne wykorzystanie naszych zasobów danych i podnosi jakość transmisji WePlay Esports.

Valentyn Shevchenko, dyrektor ds. rozwoju, WePlay Esports

W ubiegłym roku GRID zabezpieczył ponad 70 oficjalnych partnerstw, czyniąc z nich wiodącą platformę oferującą oficjalny dostęp do danych na serwerze.

Adam Daniluk