...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Hand Made z komunikacją dla allegro.sk

Agencja reklamowa Hand Made wspiera serwis Allegro w komunikacji wdrażającej markę na rynek słowacki.

Po czeskim sukcesie Allegro rozszerza zasięg swojej platformy w regionie, potwierdzając swoje ambicje bycia najpopularniejszym miejscem zakupów online w Europie. Hand Made odpowiada za opracowanie platformy komunikacji dla ekspansji na platformach META (Facebook i Instagram) – w tym przygotowanie treści oraz materiałów graficznych. Agencja komunikuje zarówno pojawienie się allegro.sk w miejsce MALL.sk, jak i pakiet dostępnych usług (Smart, Protect).

Mamy silną pozycję w Polsce, coraz mocniejszą w Czechach i właśnie startujemy na Słowacji.

Roy Perticucci, Prezes Allegro

 

 

Jako team od lat realizujący działania SoMe dla allegro.pl, a od maja 2023 dla allegro.cz, bardzo cieszymy się z możliwości pracy nad kolejnym rynkiem! Komunikacja kampanii soft launch, hard launch oraz adaptacja działań ongoing na rynek czeski zdecydowanie przetarły nam szlaki. Ogromne znaczenie ma także codzienna współpraca z teamem Allegro, zarówno w Polsce jak i w Czechach.

Marzena Żeber-Towpik, Social Media Manager w Hand Made

Allegro to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm branży e-commerce w Europie. Marka współpracuje z Hand Made nieprzerwanie od 2018 roku. Agencja odpowiada za strategię komunikacji i promocji w social media, tworzenie dedykowanych kreacji graficznych oraz zarządzanie media planem. Od maja 2023 roku prowadzi również komunikację w mediach społecznościowych dla allegro.cz.

Hand Made od 18 lat projektuje mądre rozwiązania marketingowe we wszystkich kluczowych kanałach. Agencja zapewnia wsparcie strategiczne, kreatywne i produkcyjne w zakresie obsługi full service. Efektywność Hand Made potwierdzają nagrody, raporty branżowe i oceny klientów – w tym czterokrotne wyróżnienie spośród najlepszych polskich agencji reklamowych w raporcie Media & Marketing Polska.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF