...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

HONOR Magic6 Pro został liderem DXOMARK w kategorii aparat!

HONOR Magic6 Pro zdobył aż 5 złotych wyróżnień DXOMARK 2024

Globalna marka technologiczna HONOR została po raz kolejny doceniona przez największy ranking smartfonów DXOMARK, który od ponad 15 lat prowadzi własny system oceniania. HONOR Magic6 Pro zdobył 158 punktów w kategorii „aparat”, dzięki czemu został jej samodzielnym liderem. Co więcej najnowszy flagowiec HONOR otrzymał aż 5 złotych wyróżnień DXOMARK – urządzenie zostało również docenione także za swój przedni  aparat, system głośników, wyjątkowy ekran oraz długi czas pracy na baterii.

Zdjęcia i system audio najwyższej jakości

Zarówno przedni jak i tylny aparat w smartfonie HONOR Magic6 Pro wznoszą mobilną fotografię na nowy poziom, co zostało dostrzeżone i zaowocowało złotymi wyróżnieniami DXOMARK oraz pozycją lidera rankingu w obu kategoriach. System aparatów wspierany przez sztuczną inteligencję zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i filmy niezależnie od warunków. Smartfon zyskał również 155 punktów w teście DXOMARK Audio, co przełożyło się na złote wyróżnienie. Podczas nagrywania jak i odtwarzania najnowszy flagowiec marki HONOR zapewnia niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Wyświetlacz najwyższej jakości oraz wytrzymała bateria

Wyświetlacz OLED HONOR Magic6 Pro o rozdzielczości 1280 x 2800 pikseli i częstotliwości odświeżania 120 Hz, który uzyskał najwyższy wynik 157 punktów w teście DXOMARK Display, zapewni użytkownikom niezwykłe wrażenia. Smartfon prowadzi również w rankingu pod względem wytrzymałości baterii – jej pojemność to 5600 mAh. W tej kategorii najnowszy flagowiec również zyskał najwyższy wynik, wynoszący 157 punktów, pokonując tym samym konkurencję. Zastosowany w HONOR Magic6 Pro kompozyt krzemowo-węglowy pozwala na bardzo długi czas pracy na baterii, co czyni go dobrym wyborem dla użytkowników szukających wytrzymałych smartfonów.

Jesteśmy niezwykle dumni z osiągnięć naszego flagowca HONOR Magic6 Pro i aż pięciu złotych wyróżnień przyznanych w 2024 roku przez DXOMARK. Pokazuje to nasze zaangażowanie w rozwój smartfonów oraz ich ciągle udoskonalanie” – powiedziała Magdalena Chodkiewicz, PR i Social Media Manager w HONOR Polska. „HONOR Magic6 Pro zapewni konsumentom wiele wyjątkowych doświadczeń, łącząc najnowocześniejszą technologię i funkcje, które są opracowane z myślą o najważniejszych potrzebach naszych konsumentów”- dodaje.

HONOR Magic6 Pro będzie dostępny w polskiej dystrybucji jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Więcej informacji na temat smartfona można znaleźć na stronie:  https://www.hihonor.com/pl/phones/honor-magic6-pro/

::

O firmie HONOR

 

HONOR jest czołowym, globalnym dostawcą inteligentnych urządzeń. Ambicją firmy jest to aby marka HONOR stała się ikoną branży technologicznej, która dzięki swoim zaawansowanym produktom i usługom stworzy nowy, inteligentny świat. Skupiając się na badaniach i rozwoju, firma angażuje się w rozwój technologii umożliwiającej ludziom na całym świecie wykraczanie poza własne granice, dając swobodę do osiągania swoich celów. Oferując gamę wysokiej jakości smartfonów, tabletów, laptopów i smartwatchy na każdą kieszeń, portfolio innowacyjnych i niezawodnych produktów HONOR pozwala ludziom stać się lepszą wersją siebie.

Więcej informacji na temat marki HONOR znajduje się na stronie www.hihonor.com oraz na:

https://community.hihonor.com/

https://www.facebook.com/honorglobal/

https://twitter.com/Honorglobal

https://www.instagram.com/honorglobal/

https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF