...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Jakie oprogramowanie biurowe dla firmy wybrać?

oprogramowanie biurowe

Jakie oprogramowanie biurowe dla firmy wybrać? Jeśli szukasz rozbudowanych narzędzi biurowych dla swoich pracowników, koniecznie sprawdź nasze polecenie już teraz! Szczegóły znajdziesz w niniejszym artykule.

  1. Czym wyróżnia się Microsoft Office 2019 dla firm?
  2. Jakie są wersje oprogramowania Microsoft Office?
  3. Co obejmuje pakiet Office 2019?

Zastanawiasz się, jakie programy biurowe zainstalować na firmowych komputerach? Polecamy zdecydować się na rozwiązania proponowane przez markę Microsoft. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że pakiet programów biurowych jest stosunkowo tani, a jednocześnie rozbudowany i dający szereg różnorodnych możliwości. Aktualnie sporą popularnością cieszy się Microsoft Office 2019. Czym wyróżnia się na tle – na przykład Microsoft 365? Odpowiadamy w dzisiejszym wpisie. Zapraszamy do szybkiego zapoznania się z tematem już teraz.

Czym wyróżnia się Microsoft Office 2019 dla firm?

Microsoft Office 2019 to aktualnie najlepszy pakiet narzędzi biurowych, którzy wykorzystuje się w przedsiębiorstwach właściwie na całym świecie. Aktualnie dostępnych jest kilka wersji, które są przeznaczonych do konkretnych zastosowań. A mianowicie znajdziesz pakiet MS Office 2019 dla firm, użytkowników domowych, uczniów oraz wariant standardowy, Professional oraz Professional Plus. Tak szeroki asortyment sprawia, że każdy zainteresowany bez problemu dopasuje zestaw aplikacji do potrzeb swoich i swojej firmy. Każdy ze wspomnianych wyżej pakietów oferuje oczywiście podstawowe programy, do których zalicza się Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz OneDrive. Przy wersji Professional i Professional Plus dostępne są także dodatkowe aplikacje – na przykład Outlook, Access czy Publisher. 

Chcesz wykupić oprogramowanie biurowe dla swojej firmy? Na stronie https://soft360.pl/19-office-2019 znajdziesz różne pakiety Microsoft Office 2019 w atrakcyjnych cenach. Nie zwlekaj i sprawdź ofertę już teraz!

Jakie są wersje oprogramowania Microsoft Office?

Jeśli chodzi o Microsoft Office 2019, masz do wyboru kilka wersji oprogramowania. Wybierz ten wariant, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby Twoje oraz Twoich pracowników. Dostępny jest przede wszystkim pakiet Office Home & Business. To rozwiązanie proponowane użytkownikom zarówno domowym, jak i pracującym w małych firmach. Office Home & Student poleca się do użytku domowego oraz studentom. Pakiet Office Standard to najpopularniejsza opcja, jednakże ma jedną – dla niektórych znaczącą – wadę. A mianowicie nie ma możliwości pracować w chmurze. Jeśli masz szczególne potrzeby, koniecznie sprawdź Office Proffesional. Natomiast w sytuacji, gdy potrzebujesz mieć dostęp do pełnych wersji wszystkich programów oraz do innych możliwości, najlepszą opcją dla Ciebie będzie Office Proffesional Plus. 

Wybrałeś już wersję oprogramowania Ms Office 2019? Już teraz kup i pobierz licencję! Dzięki tej możliwości nie musisz czekać na przesyłkę z oprogramowaniem, ponieważ pakiet Microsoft Office 2019 dla firmy oraz do użytku domowego sprzedawany jest aktualnie w wersji ESD – czyli elektronicznej. Jak właściwie działają takie licencje elektroniczne? Wystarczy kupić produkt w danym sklepie – na przykład na Soft360, a następnie pobrać oprogramowanie. Link do instalacji znajdziesz w mailu wraz z kluczem produktu. Ostatni. Krok to instalacja i aktywacja pakietu poprzez wpisanie wspomnianego klucza produktu. 

Co obejmuje pakiet Office 2019?

Jak już wspominaliśmy, w każdym pakiecie Office 2019 znajdziesz Microsoft Word. To zaawansowany edytor tekstowy, w którym przygotujesz różnego rodzaju dokumenty. Microsoft Excel zawiera arkusze kalkulacyjne. Doskonale sprawdzi się do analizy oraz graficznej interpretacji danych. Do przygotowywania i wyświetlania prezentacji służy oczywiście Microsoft PowerPoint. Najnowsza wersja aplikacji wyróżnia się przede wszystkim zaawansowanymi możliwościami edycji. OneNote jest nowoczesnym notatnikiem, charakteryzującym się zaawansowanymi funkcjami, jeśli chodzi o kolaborację. OneDrive natomiast umożliwia pracować w chmurze i daje dostęp do wszystkich dokumentów, bez względu na to, gdzie aktualnie znajduje się użytkownik. Najwyższe wersje oprogramowania biurowego obejmują także Microsoft Access oraz Publisher. Ta pierwsza aplikacja umożliwia tworzyć własne aplikacje baz danych czy aplikacji biznesowych. Publisher natomiast służy do tworzenia różnego rodzaju aplikacji – na przykład etykiet, kartek okolicznościowych, plakatów czy biuletynów.

Jak widać warto pomyśleć o porzuceniu klasycznych aplikacji pakietu Office na rzecz nowszych wersji, które po aktywacji pakietu Office będą bez problemu dostępne dla każdego użytkownika komputera. Podobnie jak w przypadku Microsoft Office Home, pakiet działa bez problemu praktycznie na każdym komputerze PC. W nowej wersji można z pomocą funkcji powiększenia przechodzić pomiędzy różnymi widokami. Warto jednak pamiętać, że do uruchomienia pakietu Office potrzebny jest dostęp do internetu. 

Nowoczesne oprogramowanie biurowe pozwoli między innymi wyświetlić wcześniejsze fragmenty pokazu bez konieczności przerywania przebiegu prezentacji. Przyda się również przy identyfikowaniu analiz, które można wzbogacić wykorzystując opcje łatwego tworzenia animacji i elementów 3D. Jeżeli podczas instalacji konieczne będzie konto Microsoft, to można je bez problemu założyć w kilka sekund. Przyda się ono później na komputerach PC do synchronizowania dokumentów. Warto również wspomnieć o tym, że aplikacje można instalować w dowolnej preferowanej kolejności.


Źródło: soft360.pl

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF