...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

JUST PLANTS BARISTA O SMAKU KARMELOWYM – NOWOŚĆ W PORTFOLIO ROŚLINNEGO GAME CHANGERA 2023

Tymbark wprowadza nowy wariant napoju roślinnego barista o smaku karmelowym, rozszerzając swoje innowacyjne portfolio produktów Just Plants. 

Kawa jest jedną z najważniejszych okazji spożycia napojów roślinnych oraz głównym motywatorem zakupu substytutów mlecznych przez konsumentów. W odpowiedzi na dynamiczny rozwój segmentu barista w kategorii napojów roślinnych, Tymbark prezentuje nowość – napój owsiany Just Plants Barista o smaku karmelowym. Jest to już drugi wariant cenionych przez konsumentów napojów roślinnych barista w portfolio Tymbark Just Plants.

Nowy wariant Just Plants Barista o smaku karmelowym to odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, poszukujących roślinnych alternatyw do mleka, które jednocześnie zapewniają wyjątkowy smak i kremową konsystencję. Łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy produktów Just Plants, dodając do nich pyszny, aromatyczny smak karmelu. Teraz konsumenci mogą cieszyć się wyjątkową kawą z karmelową nutą – jako m. in. doskonałe wzbogacenie kaw smakowych, takich jak carmel macchiato, ale również świetna baza do owsianek, ciast, deserów i lodów.

Produkty marki Tymbark z linii Just Plants zadebiutowały na rynku w 2023 roku, wprowadzając rewolucyjne napoje roślinne, które zdobyły uznanie polskich konsumentów i branży spożywczej. Są połączeniem najlepszych cech wskazywanych przez miłośników napojów roślinnych: prostego składu (bez dodatku cukru, stabilizatorów, regulatorów kwasowości czy emulgatorów), wzbogacenia o kluczowe w diecie roślinnej witaminy D i B12 oraz wapń oraz kremowej konsystencji, która zapewnia pyszny smak oraz idealną piankę w kawie. Do produkcji bazy napojów roślinnych Just Plants używany jest owies z polskich upraw. Od 2024 roku produkty Just Plants są ponadto bezglutenowe.

***

Marka Tymbark jest zdecydowanym liderem na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty Tymbarku są doskonale znane również na rynkach zagranicznych – w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się produkty szczególnie cenione przez konsumentów, m.in.: owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, egzotyczna linia Owoce Świata, a także nektary, napoje i musy owocowe, soki marchwiowe i marchwiowo-owocowe Vitamini oraz napoje roślinne. Produkty Tymbark swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom, warzywom i zbożom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Tymbark buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju.

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF