...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

KIG & CKT – wsparcie przedsiębiorców i obywateli Ukrainy

Polska Ukraina

W obliczu wojny na terenie Ukrainy Krajowa Izba Gospodarcza — współpracująca od lat z ukraińskimi przedsiębiorcami i wspierająca ich rozwój gospodarczy — zabiera głos i podejmuje działania.

Środowisko przedsiębiorców Krajowej Izby Gospodarczej w tym dramatycznym momencie pragnie przede wszystkim wyrazić głęboką solidarność ze społeczeństwem Ukrainy, a w szczególności ze środowiskiem ukraińskich przedsiębiorców, z którymi przez wiele lat wspólnie pracowaliśmy nad pogłębianiem naszych dobrosąsiedzkich relacji gospodarczych. Chcemy również wyrazić naszą pełną gotowość do współdziałania z organami państwa i organizacjami pozarządowymi w rozwiązywaniu problemów będących następstwem sytuacji na Ukrainie.

Cały komunikat można przeczytać tutaj:

Centrum Kreatywności Targowa od dawna współpracuje z Fundacją Ocalenie,  wobec tego wyrazili gotowość do zorganizowania w CKT punktu zbiórki darów materialnych, który powstanie u nich w zależności od potrzeb.

Na ten moment można wesprzeć Fundację finansowo, wpłacając na ich zbiórkę. Więcej informacji tutaj:

https://www.facebook.com/donate/275450921370284/5225065800860606/

Brief.pl - jedno z najważniejszych polskich mediów z obszaru marketingu, biznesu i nowych technologii. Wydawca Brief.pl, organizator Rankingu 50 Kreatywnych Ludzi w Biznesie.

BRIEF