...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

Krakowska Grupa zainwestuje w startup Nofsza

Nofsza

Eura7 zainwestowała w startup Nofsza, firmę zajmującą się wdrażaniem i prowadzeniem akcji aktywizacyjnych, tj. loterie i programy bonusowe.

Transakcja wyniesie w sumie ok. 116 tys. zł. Krakowska Grupa przejmie 48,7% udziałów warszawskiej firmy.

 

Z zespołem spółki Nofsza pracowaliśmy od kilku lat, dostarczając technologię do obsługi zgłoszeń w loteriach promocyjnych i programach bonusowych. Nasze relacje biznesowe, zmieniający się rynek, a przede wszystkim wspólna chęć i możliwość rozwoju sprawiły, że podjęliśmy decyzję o włączeniu Nofszej do naszej grupy. Dzięki temu nie tylko będziemy dostarczać jej technologię. Znacznie zwiększymy też kompetencje, które zaoferujemy naszym klientom i partnerom

Łukasz Wołek, CEO Eura7

Grupa Eura7 działa od ponad 20 lat. Realizuje działania z obszaru web developmentu, strategii marketingowych i digital marketingu.

Spółka Nofsza została założona pod koniec 2020 r. Realizowali loterie dla takih firm jak Coca-Cola, InterRisk, Designer Outlet i wielu innych.

Adam Daniluk