...

BRIEF dociera do polskich firm i ich pracowników – do wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji w biznesie i oczekują informacji o ludziach, trendach i ideach.

Skontaktuj się z nami

LCS łączy siły z HBO przy promocji nowego serialu

Amerykańska liga profesjonalna League of Legends rozpoczyna współpracę z HBO. Tematem przewodnim będzie wypromowanie "House of Dragons", prequelu "Gry o Tron", jednej z najpopularniejszych serii telewizyjnych ostatnich lat.

Podczas transmisji rozgrywek LCS zobaczymy unikalne elementy na mapie Summoner’s Rift, m.in. bannery z herbem rodu Targaryenów, którzy będą w serialu pełnić główne role. Innym nawiązaniem będą specjalne efekty wizualne podczas gdy jedna z drużyn zdobędzie Duszę Smoka.

Rzeczy te zostaną dodane podczas piątego tygodnia rozgrywek. Wtedy też możemy oczekiwać ostatniego zwiastuna, promującego nowy serial HBO.

Finały LCS odbędą się w Chicago już 10-11 września. Początek play-offów zbiega się z premierą serialu, która zaplanowana jest na 21 sierpnia.

Nowy serial HBO Max to prequel „Gry o Tron”. Będzie opowiadał o losach rodu Targaryenów przed wydarzeniami z głównej serii.

Adam Daniluk